Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki nyerte a mai forma 1-et?...

Ki nyerte a mai forma 1-et? (2012-05-27)

Figyelt kérdés

#sport #autó. forma1
2012. máj. 27. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Narain Karthikeyan.

Viccet félre téve Mark Webber.

2012. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez az:D
2012. máj. 27. 23:27
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Schumi meg fojtatta a pechszériáját:(

Narain Karthikeyant meg ki kéne zárni..

2012. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Narain pedig ma tök jó volt:D
2012. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenki azután szidja Karthikeyan-t miután jobb nála de addig még F1-es pilóta sem volt addig meg se szólaljanak azér szerintem ha ti vezetnétek f1-es autót akkor Karthikeyan meg az egész mezőny röhögőgörcsben törne ki.
2012. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ismerem a határaimat;) kipróbálnák egy forma 1-es autót de ha nem menne nem erőltetnem...Egyébként meg az autója is gyenge nem csak ő..
2012. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Matheus97!

Én, Narain Karthikeyan-al ellentétben tudom hogy semmi keresni valóm nem lenne a Forma1-ben.

Szánalmas amit művel. Elveszi a nála sokkal tehetségesebb pilótáktól a lehetőséget.

2012. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha Vettel vagy akármelyik jó pilóta alá raknák a hrt-t akkor ők is ugyanígy teljesítenének Karthikeyan pl a red bull ban már tudna.
2012. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Abszolut nincs igazad. Azt mondod hogy az összes jó pilóta ugyanúgy teljesítene a HRt-nél mint Karthikeyan.

Érdekes. De La Rosa nem tartozik jó pilóták közé és még is veri Karthikeyan-t. Meg ott van pl a Caterham és a Marussia. Ez a két csapat is olyan gyenge mint a HRT.

Kovalainen, Petrov, De La Rosa, Pic, és Glock még sem csinál kisebb fajta katasztrófákat a pályán mint Karthikeyan. De szerintem hagyjuk ezt a témát mert nagyon nincs igazad. Karthikeyan nem való a Forma1-be és kész!

2012. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnap 09:27


Ez akkora idiótaság ez a fajta érvelés hogy akkor szidja az ember ha jobb nála.


Nyilván legtöbbünk odáig sem jutna el mint Narain, aminek számos oka lehet, pénz,tehetség, protekció hiánya stb...

Viszont ettől függetlenül meg lehet a véleményünk akárkiről, nem kell ahhoz az illetőt túlszárnyalni, Narain pedig a mezőnyhöz(nem hozzánk) viszonyítva igen is gyengébb képességű pilóta.

2012. máj. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!