Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Narain Karthikeyan vs Baumgart...

Narain Karthikeyan vs Baumgartner Zsolt?

Legyünk kegyesek! Mindkettő egy RedBullban! Ki nyerne? Indokkal! :D:D:D

A kérdést az a közröhely ihlette, hogy Narain-t hétvégén szétgyaláztzák az m1 kommentátorai, miközben a studióban Baumgartner Zsolt volt a szakkommentátor, aki maga is hasonló teljesítményt nyújtott egykoron. Ja bocs, pontot szerzett, mert kiesett előle mindenki:D:D:D

2012. máj. 28. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Baumgatner rászaladna Karthikeyanra az utolsó körben amikor megpróbálja megelőzni, de Karthikeyan az élen bevánszorogna a célba.
2012. máj. 29. 06:39
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja és vánszorgás közben felolajozná a pályát amin többen kicsúsznának.

Karthikeyan-nak egyébként van egy csomó f1-es pontja (asszem 5) :D

Amúgy Karthikeyan nyerne, mert Baumgartner nagyon rég ült versenykörülmények között F1-es autóban. Mondjuk bármi is lenne, egy tuti, nem döntenének körrekordot :D

2012. máj. 29. 16:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Max akk lenne valamelyik vb ha csak ketten indulnának:D Am Kartinak azért van annyi pontja mert a csonka Amcsi futamon szerezte ahol 6 autó indult csak(Ferrari,Jordan,Minardi). A kérdésre pedig a mi Zsottink szerintem leverné Kartit, persze nem ilyen kövéren:D
2012. máj. 29. 18:54
 6/14 Pityeeesz ***** válasza:
100%

Bumi be sem férne egy f1 autóba, ráadásul 8 éve nem ült versenyautóban.

Karthy meg volt F1-ben, Le Mansban, A1GP-ben, NASCAR-ban az elmúlt években. És a legtöbb szériában ahol megfordult versenyeket is nyert. Alapjáraton jobb képességű mint Bumi, ráadásul fényévekkel több a versenytapasztalata.

Szóval Narain szétalázná, még a "fénykorában" lévő bumit is.

2012. máj. 29. 19:12
 7/14 anonim ***** válasza:
F1-ben nem nyert futamot, Le Man-ba se.(A csapata nyert de ő egy km-t se tett meg mivel a rajtnál kibicsaklott a bokája mikor leugrott a pitwall-ról..). Nascarba ha jól tudom nem nyert, egyedül az A1 Gp-ben de ott is csak két futamot. Ha jól emlékszem ennyit elért Zsotti is még a hajdani F-3000.ben. Ettől függetlenül valszeg Narain elverné Zsoltot.
2012. máj. 29. 20:22
 8/14 Pityeeesz ***** válasza:

#7

Bumi életében nem nyert semmilyen futamot együléses autóban. F3000-ben a rekordja 7 pontot szerzett összesen 3 év alatt. Narain nyert A1GP-ben többet is, meg Superleague Formulában is.

2012. máj. 29. 21:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Sokat szidják Karthikeyant, de szerintem 200 kiló ballaszttal is klasszisokkal jobb VERSENYZŐ, mint Baumgartner. Zsolti is elvezet egy F1-es járgányt, de versenyezni nem tud(ott).
2012. máj. 30. 15:18
 10/14 anonim ***** válasza:

"Ja bocs, pontot szerzett, mert kiesett előle mindenki"

Elég rosszak az információid.Azon a futamon ahol Baumgartner pontot szerzett 8. helyen ért be és voltak mögötte bőven..pl 9. lett Michael Schumacher...

2012. jún. 2. 09:27