Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hová tűnt Baumgartner Zsolt?...

Hová tűnt Baumgartner Zsolt? Hová tűnt Baumgartner Zsolt?

Figyelt kérdés
Mindenki F1-lázban ég a hétvégén, hogy ki nyeri ezt a borzalmasan jó versenyekkel tarkított idényt (...), de az első magyar F1-versenyzőnkről mindenki megfeledkezett, mióta nincs ebben a sportágban. Annyira felkapott volt egy időben, most hogy nem a korrupt/csalásokkal uralt (más szóval: FIA) főfőfő-autósport résztvevője, kb. mindenki tesz rá egy nagyot. A honlapja ugyan naprakész, hiszen alig több mint 5 éve íródott az utolsó bejegyzés, de gondoltam lesz bőr a képemen és megérdeklődöm: tud róla bárki is valamit?

2010. nov. 13. 13:29
 1/6 anonim válasza:
53%
meghalt a szégyenben :D
2010. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem már ő maga sem emlékszik arra a bizonyos 2004-es F1 szezonra...
2010. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom már nem versenyzik. Amúgy meg az vesse rá az első követ aki azzal a fos Minardival jobb eredményt el tudott volna érni...
2010. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Zsoltit soha sem feledjük.

Ő szerezte Magyarország első Formula-1 es világbajnoki pontját az amerikai nagydíjon szerzett 8. helyezésével. Minardival.

2010. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Így van, ezért csodálkozom hogy mostmár mindeki csak szidni tudja őt, csak mert egy nem is F1-es szintű autóval nem tudott rendesen versenyezni. (Amikor meg még versenyzett... hát emlékszem a nagy ovációra körülötte.)


@14:41 - Na igen, azt tudom hogy nem versenyez már, legalábbis nem nagyon hallani felőle, csak kíváncsi vagyok hogy van-e infó arról, hogy mégis mit csinál - vagy épp mit nem. Mert emlékszem még pár éve a ChampCar egyik csapatának a tesztpilótája volt, aztán a Superleague Formula sorozatban töltötte be ugyanezt a posztot egy alakulatnál.

2010. nov. 29. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!