Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lehet már tudni hogy Pl. : az...

Lehet már tudni hogy Pl. : az m1-en hogy és mikor fogják vetíteni az olimpiát?

Figyelt kérdés
Mármint tudom hogy mikor kezdődik de hogy például kosárlabda 15:00 -kor (ez csak példa volt)
2012. jún. 5. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Még szerintem nem, később is elég bizonytalan a dolog, mert általában nincs fix program. Pl. biztos, hogy az úszás selejetezőt mutatni fogják, de ha valahol épp döntőbe kerül egy magyar biztos, hogy átkapcsolnak oda.

Az olimpia időrendje egyébként itt megtalálható:

[link]

Ez szerintem jó alap, pl. ha érdekel a kosárlabda megtudod nézni, hogy mikor lesznek meccsek lehetséges, hogy közvetítik ha éppen nincs más magyarok számára érdekesebb. Szerintem az Eurosport is fogja közvetíteni az olimpiát, ott nem feltétlenül váltanak egyik helyről a másikra olyan gyakran. Az Eurosport programájt kb. 1 héttel előbb megtudod nézni a honlapjukon.

2012. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MrPifta ***** válasza:
Ezen az olimpián minden közvetítve lesz, az utolsó pingpongmeccsig. Persze nem minden az mtv-n, sok csak interneten. A hivatalos honlapon ott az időrend.
2012. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés köszii :))
2012. jún. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!