Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Én összesz*rom magam, Schumach...

Én összesz*rom magam, Schumacher ismét kiesett. Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, talán pont az van, amit a kommentátor mondott. Amit a sors adott neki évekkel ezelőtt azt most elveszi. Abba is igaza volt, hogy ezt már azok se kívánják neki akik nem szeretik, soha nem voltam oda érte, mindig is az ellenfeleinek szurkoltam, de már én is sajnálom.
2012. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele, mint az előző hozzászóló, én egyáltalán nem szeretem Shumachert, de már sajnálom őt, ilyen mégis hogy lehet, hogy beakad a DRS?
2012. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vicc hogy tavaly pont ő ecsetelte hogy a DRS csak csukott helyzetben tud beragadni, ugyanis nyitott helyzetben a légnyomás visszanyomja. Hát most tuti megváltozott a véleménye:D

http://www.youtube.com/watch?v=s5j1pjiGAck

2012. jún. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most már én is sajnálom, pedig nem szeretem őt, de ennyi pechet nem érdemel... :/
2012. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg egyre feltűnőbb, hogy mindig megkattyan valami a Mercin. Az mondjuk - MS sajnálatos kiesésétől függetlenül - határozottan vicces volt, ahogy a fél box-team ott lógott a hátsó szárnyon, hogy valahogy a helyére igazítsák.
2012. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég hülyén hangzik DE mi van ha direkt átállt a Mercihez, ahol sokkal több pénzt kap ha veszít, mint ha nyerne, ezt pedig azért, hogy más is győzzön ne csak ő.
2012. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!