Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » (F1) Szerintetek meglesz a 8....

(F1) Szerintetek meglesz a 8. futamgyőztes? Ha igen: ki lesz az?

Szerintem esélyesnek mondható Raikkönen. Schumacher is az lenne, ha a csapata nem szabotálná.. :/ Pérez a mostani dobogós helyezés után talán esélyes lehet, hiszen Maalajziában is behúzott egy 2. helyet. És szerintem Grosjean is ott lehet az élen, jól teljesít a srác, pedig egyáltalán nem csípem.. :D

Vagy szerintetek duplázik valaki? Ki? Alonso és Vettel a legnagyobb esélyes a duplázásra. Vagy Rosberg, hiszen fekszik a Mercinek Valencia.

2012. jún. 11. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha valenciában nem is lesz meg a 8. győztes az év folyamán még lsz egy kettő. Szerintem az idei szezonban nem elképzelhetetlen a 10 győztes.
2012. jún. 11. 08:35
 2/14 anonim ***** válasza:
A két Lotus-os. Schumi amilyen szerencsés még a padlólemeze is leesik Valenciaban.
2012. jún. 11. 08:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Valenciában sztem Alonsot behozzák győztesnek vhogy. Az időmérőn tuti h megpróbálják az első helyet megcsípni. Mindig így van hazai pályán. A versenyen meg simán nyerhet, ha nem taktikázzák el.
2012. jún. 11. 09:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy meglesz Schumacher személyében.:)
2012. jún. 11. 09:42
 5/14 reptoid ***** válasza:

Hát nem tudom. Régebben ezt a "hazai pályán az ottani versenyző induljon az élről dolgot" alacsony üzemanyagszinttel oldották meg, most erre nem nagyon van lehetőség. Esetleg a beállításokat ha az időmérőre hangolják, akkor viszont a versenyen lesz hátrányban Alonso. Bár talán a mezőnyben ő az egyik most, aki még így is bőven ki tudná hozni a maximumot a kocsijából. Hmm, 6-7 évvel ezelőtt ilyet biztos le nem írtam volna :)

Schumi meg... Lassan kijár neki egy olyan futam, ahol rajta kívül mindenki kiesik, majd az utolsó körben a célegyenesben az ő autója is 10 darabra hullik, és így megszerzi az első 10 helyet egyszerre, vele együtt az összes pontot :D

2012. jún. 11. 10:08
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Button vagy Webber fog duplázni.
2012. jún. 11. 16:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Már csak a hulladékja nem nyert sőt azok közül is húzott már be valaki győzelmet(Maldi). Nem hiszem hogy megnyeretnék valamelyik félkegyelművel csak hogy meg legyen a 8. győztes. Bár az FIA-tól bármi kitelik.
2012. jún. 11. 18:46
 8/14 A kérdező kommentje:

Buttonnak nagyon nem megy az utóbbi időben.. nem hiszen, hogy mostanában fog duplázni.. persze, majd idővel biztos.

Utolsó: Raikkönen és Schumacher mióta hulladék???! Két bajnokról beszélsz, akik alatt egy versenyképes kocsi van (Schumi esetében ez kicsit más) és abszolút jöhet a győzelem Nekik bármelyik futamon. És egy csomó esélyes van még. Nem gondolok itt olyanokra, mint Karthikeyan vagy Charles Pic, de sokan esélyesek még a győzelemre, akik idén még nem nyertek. Még hogy hulladékok.. pafffff

2012. jún. 11. 22:18
 9/14 anonim ***** válasza:

#8

Nézd meg Scumi mennyire jutott idén? Van 2 pontja vagy még annyi sem? És Rosbi. Rajkónen ditto. Grosjean mikor nem takarít előle meg nem áll félre pontot is csak ünnepnapon szerez. Menne inkább vissza traktorozni az idiótája.

2012. jún. 11. 22:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Raikkönen, Schumacher, Rosberg, Webber, Hamilton, Button, Grosjean, Vettel, Alonso, Perez.. Ők mind esélyesek rá szerintem! Ha duplázásról van szó, az szerintem Alonso, vagy Vettel lehet. Egyébként az utolsó válaszolónak azt üzenném, hogy sem Maldonado, sem pedig Grosjean nem hulladék pilóta. Sőt! Szerintem nagyon is tehetséges mind a 2 srác. Pokoli gyorsak mind a ketten, csak még nagyon tapasztalatlanok. Egy nap bajnokok is lehetnek! Maldonado pl mindig veri Sennát időmérőn is, és versenyen is verné, ha nem lenne ilyen forró fejű és tapasztalatlan. Mosti is Senna 16.-ról 17.lett, míg Maldonado 22-ről 13. Nem mindegy... Grosjean pedig már kétszer állt a dobogón, az sem véletlen! Bocsi, ha hosszú lett :)
2012. jún. 12. 12:11