Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lopott kerékpárt hol érdemes...

Lopott kerékpárt hol érdemes keresni, és mennyi az esélye, hogy meglesz?

Figyelt kérdés
Pl. egy vidéki városban merrefelé lenne célszerű keresni?
2010. dec. 30. 08:28
 1/5 Saten ‫҉ ***** válasza:
100%
Hát sajnos nagyon ritkán kerülnek meg az ilyen kerékpárok. Ha nyomorék volt a tettes akkor nem adott túl rajta hanem saját használatra vitte el (bár azért elég hülyének kell lenni, hogy ezt tegye de én már semmin sem lepődök meg)... nyitott szemmel járnék hátha meglesz még. Szomszédomnak is megfújták egyszer azt a gyökér azzal ment a boltba, szóval semmi sem kizárt
2010. dec. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Vaterán, Expresszen nézelődj. Volt már aki ott megtalálta. Én kimennék a helyi bolhapiacra is.
2010. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha profi volt akkor:

Megvette, vázat lefújta, ismertető jeleit eltüntette.--> 2.nak igaza volt irány a bolhapiac.

Az alkatrészek maradványait pedig a Bikemagweb, meg egyéb fórumokon tudod megnézni, bár a helyi MÉH telepre is tehetsz egy látogatást. Ugyanúgy a bringaboltokba és a Zálogházakba is. (környező városokban is)


Ezek az alkatrészek amúgy, (hellyel közzel) a haveri társaságban szóródnak szét. Nem biztos hogy fel kell kerülnie a netre.

Ha kisvárosban\faluban laksz akkor van esélyed

2010. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

-ha megvan a vázszáma, akkor gyorsan regisztráld be a [link] oldalon, tegyél fel képeket is, ha vannak.

- [link] -n nyiss témát a Lopott kerékpár adatbázis témában és adj meg minél több infót róla (váz színe, méret, márka, alkatrészek, egyedi ismertetőjegyek, sérült részek, stb.)

-nézelődj a lopást követően napokban a www.vatera.hu, www.teszvesz.hu, www.bringapiac.hu, forum.bikemag.hu/apro/, www.expressz.hu oldalakon, mert ha balfaß volt, rögtön feltette. Alaposan nézd meg a bringákat, mert lehet alkatrészeket cserélt rajta/lefestette a vázat.

-ha van a városodban piac/bolhapiac, érdemes kinézni, mert nálunk egy srác a bringája nagyját megtalálta darabokban a bolhapiacon.

-a városban járj nyitott szemmel, ha meglátod valaki alatt a bringád, akkor bátran kiabálj rá, hogy a te bringád meg hogy tolvaj, esetleg tudod rúgd is le a bringáról. Valaki biztos segít. Erre is volt már példa nálunk, egy srác elvitte ismerősöm bringáját, mikor egy picit nem figyelt rá és szerencsére még aznap, mikor jártuk a várost szembejött. Ismerősöm jól le is rúgta. Ehhez nagy szerencse kell és a tolvaj balfaßsága.

-ha a Dunántúlon lopták el és nem egy piti tolvaj volt, hanem egy szakmabeli, akkor valószínűleg a következő napokban már a devecseri vagy pápai piacon próbálnak túladni rajta. Egyszer voltam kinn, amikor arra jártam, hát amelyik bringa nem roncs volt, az 100% hogy lopott..


Sajnos nagyon kevés az esélye, hogy meglesz, esetleg adhatsz fel még hirdetést, hogy vennél olyan bringát, amilyen a tied volt. Erre is volt egy pesti sztori, hogy a srácnak a tolvaj aztán el akarta adni, de ő rendőrrel ment "megvenni". Hajrá, én biztos nem adnám fel.

2010. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A helyi kocsmáknál nézd meg, de ne egyedül.

Meg ha tudod, hogy vannak arrafelé bizonytalan emberkék akkor ott.

2011. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!