Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Valami baj van Jenson Button...

Valami baj van Jenson Button autójával?

Figyelt kérdés
Szerintem igen. Nem hiszem el hogy közte és Hamilton között ilyen nagy különbség lenne. A 4-ik futamtól kezdve nagyon visszaesett. Azt meg ne mondja senki hogy ilyen nagy különbség van a két pilóta között. Button nem sokkal de szerintem jobb pilóta mint Hamilton.

2012. jún. 11. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Spanyolba szerintem csak nem jött össze a beállítás, kb a fél mezőnnyel megesett. Monacoban egyszerűen szar volt. Most meg ha jól tudom 2 edzést ki kellett hagynia pénteken, ami meg is látszott a beállíásain+ szerintem hullámvölgybe került mint tavaly Hamilton. Ha visszatekintünk elég sűrű Button karrierjében a hullámvölgyek.
2012. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen Buttonnak valóban voltak hullámvölgyei a karrierjében.. A SZAR HONDÁVAL.. de 2009 óta a mezőny egyik legjobbja.
2012. jún. 11. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Button autójának az a baja hogy Button vezeti.
2012. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor. A világverő Brawn-nál is a török győzelme után az égvilágon semmit nem mutatott fel. Nem mindig csak a kocsi volt szar.
2012. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Button szerintem közel sem olyan jó pilóta mint Hamilton, de ennyivel nem gyengébb, egyszerűen nem akar összejönni neki 1 jó futam.
2012. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem elsősorban az autóban keresném a hibát. Kétségtelen, hogy valóban nincs ekkora különbség Hamilton és Button között (sőt, szerintem Jenson még valamivel jobb is) - ami a vezetési képességeiket és a tehetségüket illeti. Pont ezért szerintem morális, motivációs gondja van Buttonnak és/vagy egy elképesztő pechszériába futott bele.
2012. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!