Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Bruno Senna megérdemelte a...

Bruno Senna megérdemelte a Lorenzo Bandini díjat?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Szerintetek megérdemelte ezt a díjat? És mit gondoltok az idei teljesítményéről? Jövőre lesz még esélye?

2012. jún. 16. 16:13
 1/5 Pityeeesz ***** válasza:

Egy idézet:

"A díjat hagyományosan olyan fiatal versenyzők kapják, akik pályafutások kezdetén ígéretes teljesítményt nyújtanak"


Na már most Sennya nem fiatal, nem a pályafutása kezdetén van, és ezt amit eddig mutatott ígéretesnek is ROTFL kategória nevezni. Egy befizetett hulladék, nulla tehetséggel. A díjat még Karthikeyan is jobban megérdemelte volna. És remélem jövőre kifogy végre a családi kassza és eltakarodik ez a szégyen ember az F1-ből.

2012. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled nagyjából, de a Karthikeyan-os rész az már túlzás. Nála jobb. Bíztam benne, hogy a Williams-nél mutatni fog valamit, de eddig nem sok mindent csinált. Egy közepes pilóta szerintem. Maldonado mindig veri, Barichello is verné szerintem. Viszont ha Barichello marad, akkor nem biztos hogy így vissza tudtak volna jönni a tavalyi év után... Karthikeyan-ra visszatérve: Ő is ugyanúgy fizetett az ülésért, mint Senna, vagy Petrov. Petrov Trullit, míg Karthikeyan Liuzzit küldte el így.
2012. jún. 16. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont az már nevetséges mennyi ember előtt lebeg a Sennacsakegyszarpilóta köd:D Eddig 7 futamból 5x verte Montoya 2.0-át. Lehet hogy közép pilóta de hosszútávon többet ér mint Maldonado öngyilkosmanőverei.
2012. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nemérdemelte meg szerintem
2012. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pastor "Montoya 2.0" Maldonado többre fogja vinni mint Senna, és sokkal jobb versenyző nála. Gyors pilóta, van benne lehetőség.


Most kicsit a tavalyi Hamiltonra emlékeztet. Ha türelmesebb, óvatosabb lesz, lehet belőle egy eléggé jó pilóta és értékes pontokat hozhat a csapatának akár dobogós helyezéseket is, ha jó az autó.


Forrófejű, ennyi csak a baj vele.


Bruno Senna pedig szerintem nem érdemelte meg azt a díjat. Egy közepes versenyző, semmi több. Nem mutatott semmi emlékezeteset, nem voltak eddig nagy eredményei.

2012. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!