Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » (F1) Szerintetek ki nyeri a...

(F1) Szerintetek ki nyeri a 2012-es Brit Nagydíjat? Tippek a TOP3-ra?

Figyelt kérdés

Szerintem esélyesek lehetnek a Lotusok, a Force Indiák, a Mercedesek, Hamilton, Alonso, Vettel és talán a Sauberek. Bár a Mercinek nem fekszenek ezek a gyors kanyarok, tehát Mercedes győzelemre nem fogadnék :D


Véleményem szerint győzelemre esélyes az Alonso-Hamilton-Vettel trió, a Rosberg-Schumacher, illetve a Grosjean-Raikkönen páros.


Ti kit tippeltek a Brit Nagydíj győztesének?

Vajon folytatódik a kiszámíthatatlan szezon és egy újabb győztest avatunk vagy most már lassan "beáll a rend"? Tippek a Brit Nagydíj TOP3-jára? Várom a véleményeket!



2012. jún. 26. 19:30
1 2
 11/15 anonim válasza:

Elég nehéz megtippelni, bármi előfordulhat, mivel valószínűleg vasárnap is esni fog, akkor meg minden borul. Én Lewis győzelmének örülnék, Button legyen a második (egy meki kettős győzelem de szép is lenne hazai pályán), kimi meg a harmadik. Erre van esély, végülis, de mint írtam, bármi megtörténhet.


A redbullt meg felesleges bántani, én is utáltam amikor akkora fölényük volt, de végülis minden csapat arra törekszik, hogy megtalálja a kiskapukat (ez pedig a FIA gyökérsége, hogy nem tudják értelmesen megfogalmazni a szabályokat), Neweynak pedig sikerül is, egy zseni:D. Más kérdés, hogy az öreg valenciában is trükközött valamit, ami miatt rohadt gyors lett a kocsi, csak nem bírta sokáig, úgyhogy ráb*sztak...

2012. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1. Scumacher

2. Webber

3. Vettel

2012. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

1. Webber

2. Schumacher

3. Grosjean

2012. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1. Schumi

2. Wwbber

3. Alonso

2012. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

1 Webber

2 Alonso

3 Vettel

2012. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!