Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Örülsz az első háromnak (F1)?

Örülsz az első háromnak (F1)?

Figyelt kérdés

1. Alonso

2. Webber

3. Scumacher



2012. júl. 7. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha Hamilton és Raikkonen is ott lenne az első háromban, akkor igen
2012. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én Alonsonak és Maldonadonak adnék 5 vagy 10 rajthelyes büntetést, mert szerintem nem éppen szabályos sárgazászló alatt szektor időt javítani...
2012. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
leginkább az elsőnek:)
2012. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként amit a 2. válaszoló írt, az igaz... Hamilton ilyenért már rég büntetést kapott volna, vagy bárki más, Di Resta büntetést kapott úgy, hogy ugyan azt csinálta, amit Alonso és Maldonado, de ők megúszták büntetés nélkül...
2012. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még tanácskoznak sztem a Stewardok...
2012. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sőt azért is megérdemlik, mert elrontották Di Resta hétvégéjét. Legalább is a rajtnál benne lesz a darálóban, ez biztos...
2012. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
örülök neki, remélem Alonso és Schumi holnap is a dobogón lesz
2012. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
De nem értem miért kell fikázni Alonsot javított az idején a sárga zászló alatt, de az első két szektorban javított az utolsó szektorban pedig rosszabbat ment mint előző körében,(ahol ugye sárga zászló volt Grosjean miatt). Ezért most miért is kéne büntetést kapnia ?
2012. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Biztos rosszul tudták...

De m1... Jön Hockenheim!!!

2012. júl. 8. 20:38
 10/10 anonim válasza:
Aztán Hungaroring !!!!
2012. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!