Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma 1 mai időmérőjén úgy...

Forma 1 mai időmérőjén úgy láttam hogy ferde volt a jobb első kerék, ez miért van?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet változtatni a kerék dőlés szögét, de nem hiszem hogy ezt láttad.
2012. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pedig szerintem ezt láttam.
2012. jún. 23. 19:57
 3/8 Pityeeesz ***** válasza:
100%
Azért hogy kanyarban az autót jobban "kitámassza" oldalról, mert amikor bemenne a kanyarba a centrifugális erő miatt az autó kifelé billen és ezt ellensúlyozzák a kerék dőlésszöggel.
2012. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Bizony "ferde" a kérdésed ..melyik autón, csak az eggyik kerék,melyik versenyen,.. ...Mit jelent neked a fogalom hogy ferde??Szóval pontosítani kellene ha komoly választ vársz.
2012. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , az utolsóval nem tudtam mit kezdeni , úgy néz ki csak te nem értetted meg mivel az előtted lévők tudtak segíteni.
2012. jún. 30. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy megelégedtél féligaz válaszokkal. De ha érdekel valóban akkor olvasd el még egyszer előző válaszom.

Olyan hogy csak az egyik oldalon legyen ahogy írod FERDE az csak ütközés alkalmával lehet. Ha a szerelők állítanak nem csak az egyik oldalon állítják. Továbbá kérdeztem melyik futam?!! Visszanézném mert minden versenyt felvettem videóra. Máskülönben ha érdekel menj el az első gumiszerelőhöz és az majd elárulja hány féle "ferdeség" van /dőllés-szőg, összetartás..../

2012. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kkovax38 válasza:
Van kerék dőlés, és van a kerékösszetartás. Ezt mindkettő keréknél egyazon fokban állítják be.
2012. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!