Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok a McLaren kerékcse...

Mit szóltok a McLaren kerékcsere rekordjához?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredtem, mikor Hamilton defektet kapott, de Button kerékcseréje nagyon földobta a kedvem, nem is értem, hogy lehet 2,31 mp alatt le és feltenni egy kereket. Ahogy leállt az autóval már indulhatott is, szinte gyönörü volt már. :D

2012. júl. 22. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

wow, nyertek vele 2 tizedet.


hány kerékcserét is barmoltak el az utóbbi időben?

2012. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A McLaren az utóbbi időben rengeteget hibázott a boxban, tehát most ez a kerékcsere rekord még "édesebb". Nagyon szép volt. Button bejött a boxba, pislogtam egyet és akkor már rég jött kifelé. :D Brutális volt.

Amennyit a Meki mostanában hibázott, igazán szép teljesítmény tőlük.

És Te, mint McLaren szurkoló, gondolom most örülsz, hogy Vettelke kapott egy 20 másodperces büntetést és Button így második lett. :D Egyébként én is örülök, pedig nem vagyok Meki szurkoló, viszont Button szépet alkotott ezen a futamon, az utóbbi időben finoman szólva sem állt mellé a szerencse, szerintem jól ment.

A McLaren gyors kerékcseréjére visszatérve, tényleg respect nekik! :D

2012. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na azért nem 2 tizedet hoztak ezzel... Inkább 1 mp-t, Vettel legjobb kerékcseréje volt 3,4 mp ha jól tudom, és így is előzte őt meg Button. És igen, nagyon örülök, hogy Vettel büntetést kapott, de annak is örülök, hogy így Raikkonen 3. lett. :)
2012. júl. 22. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Király, csak jó lenne állandósítani! :D
2012. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos. Amikor elúszott a bajnokság akkor feljönnek. Igazi lúzerek.
2012. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nemúszott el a bajnokság számúkra (szerintem). Még van 10 futam.
2012. júl. 23. 09:21
 7/8 anonim válasza:
nem akarlak titeket elkeseríteni,de szerintem ez csak 1x történt meg h jól dolgoztak az meg most volt
2012. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Brit nagydíjon sem volt baki.
2012. júl. 24. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!