Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek Romain...

Mi a véleményetek Romain Grosjean, F1-es pilótáról?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

semmi

nem is igazán értem miért foglalkoznak vele

folyton róla beszélnek futam alatt mikor elöl meg megy a verseny -.-

2012. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Időmérőn Kiminél is jobb, versenyen gyengébb.
2012. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
1 körön gyors de a versenyeken általában elvérzik. Bár én azt mondom érdemesebb lenne a Renaultnak rá koncentrálni mert könnyebb lenne őt megtanítani ésszel versenyezni mint Rajkónent gyorsan.
2012. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Raikkonent minek tanítani? :) GrosjeannakKell még 1-2 év, hogy igazi top pilóta legyen, már most nagyon gyors pilóta, de rengeteget hibázik.
2012. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

#4

Én is ezt mondom, Raikkonenre értelmetlen energiát fecsérelni. Soha nem lesz belőle jó versenyző. De Grosanból még lehet valaki, már ha egyszer észreveszi a Renault hogy éppen a rosszabbik versenyzőt nyomják nem azt akit kéne.

2012. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
LOL. Komolyan aki még ilyen futam után is azt mondja hogy Kimi nem jó versenyző az vagy vak vagy csak szimplán rossz indulatú.
2012. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem azért mondtam, mert Raikkonent rossz versenyzőnek tartom. Őt már tanították eleget, már nem fog ő újat tanulni. Azért Raikkonen nagyon is jó versenyző, sokszor a középmezőnyből rajtol, és mégis az első 5ben fejezi be a futamokat, ami azért jelent valamit. Régen még jobb pilóta volt, csak a McLaren nem tudott egy normális autót sem alá adni (pl. 2004-ben örülhetett, ha az autó végigment, 2005-ben Nürburgringen az utolsó körben esett ki az első helyről, mert a hátsó szárny leszakadt, ami enyhén szólva is nagyon érdekes, egyből 10 pontot dobott el.)
2012. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Grosjean pár év múlva nagyon jó pilóta lesz, megvannak az adottságai, gyors versenyző, csak még néha elkövet amatőr hibákat, valamint nem mindig annyira összeszedett. Raikkönennél lehet, hogy gyorsabb lesz, viszont egyelőre még nem olyan stabil. Raikkönen sokkal kiegyensúlyozottabb, de ahogy írtam, egy-két éven belül simán verheti Grosjean a csapattársát (ha így marad a felállás a Lotusnál).
2012. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tehetséges, de még érnie kell. nem minden a gyorsaság, ott van pl Alonso, aki nem igazán nevezhető a leggyorsabb pilótának, mégis vezeti a bajnokságot, és az utolsó 6 futamból 5x állt dobogón.
2012. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tehetséges de futamon vakegér mindig benne a balhéba és emiatt bukdácsol
2012. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!