Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek Romain...

Mi a véleményetek Romain Grosjean, F1-es pilótáról?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 12:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
Látok benne tehetséget, de van még hova fejlődnie.
2012. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Jó versenyző, egy körön nagyon gyors, csak még nincs meg a megfelelő versenyintelligenciája, ő tipikusan az a versenyző, akinek tanulnia kell, ellentétben mondjuk Kimivel, akinek már nagyjából ez a kezdetektől fogva megvolt.

Nagyon jó versenyző lesz, ha beérik.

2012. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A többiekkel én is egyetértek. Szerintem is (nem azt mondom, hogy a legjobb, mert mindig lesznek jobbak, de) jó pilóta lesz igen. Még ér egy kicsit, és ott lesz az elsők között. Azért az sem semmi, hogy csoda hogy visszaengedték, ill. beengedték a királykategóriába (azt hiszem) a GP3-mas gond(ok) miatt. De volt rá okuk, hogy megengedték hogy maradjon. Láttak valamit ebben az ifjú titánban :) Igen, még az is lehet, hogy jobb lesz mint Kimi, de az talán valószínűbb, hogy egy szinten fognak mozogni #2 boldog lennék, ha rendesen le tudnád írni, hogy Räikkönen... Ami pedig Kimit illeti, persze már tapasztalt róka, nem mondom, hogy lejárt vagy unalmas, de újat tényleg nem tud mutatni(ne értsen senki félre, Kimi rajongó vagyok), csak ilyen jól bevált módszerek. De talán még látni lehet benne egy kis szikrát, hogy talán van olyan amit még nem mutatott meg mint pl. Scumacher. A jól bevált módszerekről pedig annyit, hogy ha nyer vele versenyt akkor használja egészséggel
2012. aug. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!