Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik a legjobb álló hely a...

Melyik a legjobb álló hely a Hungaroringen?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=5uosi-Bcjg4

A Gold3 mögötti füves domb és az 5-ös kapuval szembeni részt néztem de sosem voltam még és érdekelnének a tapasztalatok.


2012. júl. 23. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
egyik állóhely se jó... :D
2012. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek jó helyeknek mondhatók, amiket néztél, viszont nagyon nagyon korán ki kell menni a pályára.
2012. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezek a legjobb helyek, de tényleg már bőven kapunyitás előtt kint kell lenni ahhoz, hogy jó helyet tudj kifogni. Ha később érsz oda, semmi esélyed (tapasztalat...). Így is ádáz harcot kell folytatni minden egyes négyzetcentiméterért, főleg, ha WC-re kell menni, nagyon rizikós, mert ha felszabadul egy hely, egyszerre tízen csapnak le rá. De sok szerencsét neked!:)
2012. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért én vitatkoznék az előttem szólókkal. Hatodjára voltam idén mindig állójeggyel mentem és nem mentem oda hű de korán. Indultunk az első ingyenes busszal +mire felértünk a pályára az pl. az első gp3-ra, de még utána gp2-őn is azon gondolkoztunk (futam napján), hogy menjünk-e át a nagy dombra az 5-ös kapu mellett...tehát szerintem annyira nem vészes csak leleményesnek kell lenni.Persze ha valakit csak az időmérő érdekel vagy a futam és 10 perccel előtte érkezik az ne számítson sok jóra.
2012. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!