Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek Vettelről?

Mi a véleményetek Vettelről?

Figyelt kérdés

Az én véleményem:

Szerintem nagyon de nagyon el van szálva magától. Amilyen nyilatkozatokat megenged magának, már rég kitiltottam volna őt az F1-ből (pl. Karthikeyan leidiótázása, az FIA gyanúsítása mikor kiesett Valenciában, most pedig Hamilton lehülyézése). Az FIA is már figyelmesztette őt, hogy fogja vissza magát, ennek ellenére folytassa a leégető nyilatkozatait. Egyszerűen ő képtelen veszíteni. Megszokta, hogy egy űrhajóval versenyez, és ahogy már a többi csapat is hasonló erősségű, neki vége van, mert nem tud senkit sem megelőzni az élmezőnyből. A képessége meg volna ahhoz, hogy egyszer egy jó versenyző legyen, de ahhoz nagyon megkéne változnia. A McLaren a boxban legalább 60 pontot dobott el Hamilton részéről, és ő nem pofázik, és mikor Maldonado kiütötte, akkor sem kezdett el bőgni, mint egy 5 éves kislány. Oké, tavaly voltak Hamiltonnak is elég kemény megjegyzései is, de eleinte minden pilótának voltak csúnya nyilatkozatai. De Vettelnek már ott van a 2 VB cím, ami úgy látszik csak azt jelenti számára, hogy mindent megengedhet magának.



2012. júl. 23. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A legnagyobb rajongótábra szerintem a tizenéves kis csitrikből áll, akik életükben nem néztek még F1-et.
2012. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Hát valószínüleg én leszek az egyetlen aki most Vettel mellé áll, de valamit csak tud, ha 2 vb címet is szerzett.. meg nem azért van ott a RedBullnál mert annyira szar.. nem azért ő a legfiatalabb világbajnok, legfiatalabb pontszerző, legfiatalabb pole pozíciós, legfiatalabb 2×-es világbajnok stb.. mert annyira szar.. és most komolyan?! Ti nem örülnétek annak, ha megnyernétek egy futamot vagy egy világbajnokságot? az persze nem gáz amikor pl. Alonso sírt a vb győzelme után.. és gondolom ez most nagyjából senkinek se fog tetszeni, de akkor is ez a véleményem! :)
2012. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Még szép, hogy örülnénk egy vbnek vagy futamgyőzelemnek, de akkor ne szálljon el magától, mert szegény azt hiszi, hogy most ő a király, ha nem lenne ekkora a szája, bírnám őt, de szégyen, hogy mit megenged magának a többi pilótával szemben, akik felé tiszteletet kéne mutatni, nem elmondani mindenféle mocsoknak...
2012. aug. 6. 10:41
 14/17 anonim ***** válasza:
Én bírom Vettel-t. Ha csak azért tud nyerni mert jó autóval megy akkor 2008-ban hogy tudott nyerni a Toro Rossoval?
2012. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
khmm.. utolsó! ott a pont! :)
2012. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az a torro rosso nem volt szar csapat Bourdais is pontközelbe(ausztráliába pl 3. helyről esett ki a végén) volt mindig egy az egyben az akkori RB volt.
2012. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Én bírom Vettel-t. Ha csak azért tud nyerni mert jó autóval megy akkor 2008-ban hogy tudott nyerni a Toro Rossoval?"


Úgy, hogy k.rva nagy mázlija volt, mert szakadt az eső az időmérőn és a versenyen is. Rajtolnia sem kellett, mert Safety Car mögött indították a versenyt. Azon a futamon a csapattársa is sokkal jobb eredményt ért el mint általában. Plusz az akkori élmenők a rajtrács végéről indultak. A második helyről Kova indult, aki nem véletlenül a Caterham versenyzője most már. Ha akkor Monzában nem esik, még a dobogó közelében sem lett volna, még pole-ból sem. Amúgy rengetegen nyertek már egy-egy futamot gyenge autóval, de ettől még senki sem lett csodafiú. Akkor lenne igazán nagy király, ha szar autóval tudná hozni rendszeresen a jó eredményeket. De ilyen versenyző kevés van...

2012. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!