Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek Vettelről?

Mi a véleményetek Vettelről?

Figyelt kérdés

Az én véleményem:

Szerintem nagyon de nagyon el van szálva magától. Amilyen nyilatkozatokat megenged magának, már rég kitiltottam volna őt az F1-ből (pl. Karthikeyan leidiótázása, az FIA gyanúsítása mikor kiesett Valenciában, most pedig Hamilton lehülyézése). Az FIA is már figyelmesztette őt, hogy fogja vissza magát, ennek ellenére folytassa a leégető nyilatkozatait. Egyszerűen ő képtelen veszíteni. Megszokta, hogy egy űrhajóval versenyez, és ahogy már a többi csapat is hasonló erősségű, neki vége van, mert nem tud senkit sem megelőzni az élmezőnyből. A képessége meg volna ahhoz, hogy egyszer egy jó versenyző legyen, de ahhoz nagyon megkéne változnia. A McLaren a boxban legalább 60 pontot dobott el Hamilton részéről, és ő nem pofázik, és mikor Maldonado kiütötte, akkor sem kezdett el bőgni, mint egy 5 éves kislány. Oké, tavaly voltak Hamiltonnak is elég kemény megjegyzései is, de eleinte minden pilótának voltak csúnya nyilatkozatai. De Vettelnek már ott van a 2 VB cím, ami úgy látszik csak azt jelenti számára, hogy mindent megengedhet magának.



2012. júl. 23. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nagyon utálom. Elszoktam az F1-től, mióta ottvan az élmenők között, már csak az MSC miatt nézem néha. A rádióbeszélgetéseitől is elhányom magam. A hangja, meg a beszédstílusa iszonyatosan irritál. Tényleg nagyon elvan szállva magától, pedig mikor még újonc volt, akkor szimpatikus volt.
2012. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Teljesen egyet értek veletek....Nem elég érett ehhez a sporthoz... Nem bírja elviselni, hogy idén már nem neki áll a zászló. Elismerem, jó pilóta lenne, ha vissza venne az alpári stílusából... bár csak magát minősíti... Nem kéne abból a 2 db VB címből élnie... Lenne mit tanulnia Scumachertől!
2012. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Képtelen elviselni hogy nem nyer és hogy vannak nála jobb tökösebb pilóták akiknek nem feltétlen kell legjobb autó hogy nyerjenek (Hamilton,Alonso).Hisztis nem elég érett ennyit egy F1-es pilóta nem rinyált összesen mint amennyit ő szokott mutogatni,nyilatkozgatni.
2012. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Régebben volt olyan is, hogy teljesen jogosan áthajtásos büntetést kapott és elkezdett mutogatni meg hisztizni, mint valami óvodás. Meg amikor kiesik, akkor is szép hisztiket leszokott nyomni. Schumi érdekes módon letud olyankor menni nyugodtan a pályáról, feltudja fogni, hogy van ilyen. Hát igen, vannak különbségek...
2012. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy vártam már az idei évet és reménykedtem, hogy hasonló képességű verdák lesznek.


Egyébként, a legidegesítőbb Czollner volt, mindig azt hajtogatta, hogy Vettel milyen kiegyensúlyozott, hát nesztek, azért mert a befújt diffúzor miatt fél másodperccel jobb volt a kocsi körönként. Tavaly ilyenkor már 6 futamgyőzelme volt és kb ugyanennyi pole-ja vagy több...


A legnagyobb az volt mikor Abu-Dhabiban kiesett, és a fél box őt vigasztalta, mintha nem is 11 futamot nyert volna az évben.


Am, eleinte nekem is szimpatikus volt,de ahogy Hamilton egyre érettebb, ez úgy hülyül meg. Szerintem ő úgy számolt, hogy idén is 10-12 futamot nyer. Gondolom a saját képességeinek titulálta a tavalyi fölényét, mivel Webber viszonylag szarul ment. Tévedett...

2012. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"A legnagyobb az volt mikor Abu-Dhabiban kiesett, és a fél box őt vigasztalta"


Az tényleg komoly volt. Mikor az Ecclestone is bement babusgatni, akkor majdnem elhánytam magam.

2012. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jólvan na hát az újszülött kislányt mindenki látni akarta sírás közben. :)
2012. júl. 24. 20:21
 8/17 anonim ***** válasza:

Baszottul nem érdemelte meg a 2 vb címet.

Legjobb autóval könnyű vb-t nyerni.

2012. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem két pilóta van a mezőnyben, aki a második legjobb autóval képes futamot nyerni és az nem Vettel. mindenki odáig van érte, hogy szőke, meg kék szemű, meg jaj, de cuki, meg Vettel így, meg Vettel úgy. ha Hamiltonnak ilyen kirohanásai voltak mint idén Vettelnek, már rég büntették. persze a szőke nem kap semmit. már éppen ideje volt a német versenyen elért büntetésének is. erre lehülyézte Lewist, most meg védekezik, hogy ő nem ezt mondta, lehet attól tart, hogy kap 1-2 monoklit. bár ami nálam még inkább kiveri a biztosítékot az az, hogy amikor valami nem úgy alakul ahogy ő akarja és nem ő a kis kedvenc, akkor teljesen szétveri a pihenőjét és szerencsétlen Britta, meg Heikki pakol utána. nem szeretek ítélkezni az emberekről, úgy hogy nem ismerem. de Vettel eszméletlenül ellenszenves lett az utóbbi időben. meg amikor elsírja magát, meg ilyenek, hát akkor kész vagyok!!
2012. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Az előbbi irások ból ez jön le: mindenki utálja, vagy nem szereti.

Persze hogy nem. mert német. Meg csalók is.

2012. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!