Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek hány éremmel jön...

Szerintetek hány éremmel jön haza a magyar csapat?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, a 159 fős csapatunk mennyi érmet fog szerezni?
2012. júl. 23. 21:51
 1/8 rémuralom ***** válasza:
Szeretném hinni, hogy a pekingi fiaskó csak egyszeri alkalom volt, de attól tartok, sokkal több most sem lesz. Öt aranynál nem lesz több, erre fogadni mernék. A többire nem szeretek tippelni.
2012. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felháborító, hogy ennyi embert utaztatnak ki. Vagyis OK, menjenek: a saját pénzükön, ne az én adómból! 3 érem a max!
2012. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jajj, te kis kockázatvállaló :d


szerintem csúfos vége lesz ennek az olimpiának, 10 érem lesz, max 2 arany.

2012. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a másodiknak meg, baromira nem sajnálok egy repjegyet attól, aki kijut az olimpiára. London úgyis bagóért megvan, az egész bagázs repjegyei max 10milla.


mennyi lóvét kapnak négy év alatt a falábú focistáink? Hány stadion épül nekik? mennyi pénzért?mikor jutottak ki valahova az elmúlt 20 évben? bocsi, lassan 30...


az összes focira költött lóvét az olimpiai sportokra kellene költeni. lenne 10 arany alsó hangon...

2012. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most ez a divat, hogy "ne az én adómból", a második választ jobb figyelmen kívül hagyni.


Szerintem 6-7 aranyra esélyesek vagyunk, Pekingnél biztos jobb lesz.

2012. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-2 érem talán lesz, de aranyra nem számolok
2012. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólóhoz hasonlóan én is szeretném hinni, hogy a pekingi szereplés csak egyszeri alaklom volt,de akkor egyből megmondták "bölcs" vezetőink, hogy az a realitás, és az előző olimpiákon túlteljesített a magyar csapat.

Én nagyon optimista vagyok, ezért 7 aranyra számítok. Pars, Berki, 3 kajak-kenu, egyet úszásban (legnagyobb esélye Gyurtának van)és a remélem a férfi vízilabda. Meg mondjuk ugyanennyi ezüst és bronz:-).

2012. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is bízok abban, hogy sok lesz az érem!

És szerintem egyáltalán nem azt kell hangoztatni, hogy az adónkból mennek...

2012. júl. 25. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!