Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek kirúgják Raikonnen...

Szerintetek kirúgják Raikonnent a szezon után a Lotustól?

Figyelt kérdés
Úgy tudom van a szerződésében valami opció hogy simán kirúghatják szezon végén. Mondjuk valahol érthető lenne mert ezzel az autóval simán vb-t kéne hozni de azért jó lenne ha maradna. Szerintetek mi lesz vele jövőre? Esetleg másik csapat?

2012. júl. 25. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
58%

Te értelmes vagy ember? Ennyi erővel a Grosjean-t rúgják ki, nem bír befejezni egy versenyt sem szinte, hányszor nullázott?? Azért Kimi meg összetettben 4. helyet hozza! Még a vb-re is lehet esélye.

Ilyen szerződésekről meg semmit nem lehet pontosan tudni, ez minden esetben titok.

A csapatvezető Boullier és (az egyik) tulaj Gerard Lopez is folyamatosan nyilatkozza, hogy elégedettek Kimivel :)

Ha ilyen eredmányeket még nem is hozna, akkor sem járnának rosszul vele, nagy név, hatalmas szponzori pénzeket visz a csapathoz. Nagyobb reklám, mint egy Grosjean.

Szerinted pl Massát miért nem küldik el a búsba? (mint embert szeretem, de be kell látni, hogy nagyon el van maradva a csapattárshoz képest)

A Ferrari sem jótékonysági intézmény, szerződése is van (bontásért ugye emlékszünk, hogy anno Raikkonennek mennyit perkáltak ki?) és nem utolsó sorban őt is támogatja pl a Santander és egyéb vállalatok. És itt a kulcs a PÉNZ.

Sajnos az f1 úgy általában már nem a versenyzésről szól.

Szerintem Kimi jövőre marad itt, aztán ha igaz, hogy Vettel megy a Ferrariba '14-től, akkor talán a Red Bullban folytathatja (lásd rallys előzmények ;)

Nekem ez az opció szimpatikus lenne. :D

2012. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 lee12 ***** válasza:
58%

miért rugnák ki kimit?:D jobb pilótát nem találnak nála

amúgy tényleg ilyen jó most a lotus(nem nézek forma 1 et egy ideje)? simáán felveszi a versenyt a ferrarival?

2012. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%

A Lotus a 4. legerősebb autó a mezőnyben. Raikkonen az egyik legjobb pilóta (ritkán előz, de ha előz akkor az nem semmi ahogy azt végrehajtja). Igen, van egy ilyen opció a szerződésben, de egyébként a szerződése 2 évre szól tudtommal. Grosjean csoda ha végig megy egy versenyen, tehát ha valakinek távoznia kéne, az Grosjean lenne, nem Raikkonen. Raikkonen még akár VB is lehet.


#2 - nem, nem annyira jó az autó, csak van a sok hülye Raikkonen ellendrukker, aki azt hiszi, hogy a Lotus a legjobb csapat, közben a jelenlegi mezőnyben max. 3 pilóta hozná ezt a teljesítményt a Lotussal (Hamilton, Alonso és persze Raikkonen).

2012. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Csak abból gondoltam hogy voltak olyan hírek, hogy a csapat már kivan Kimi nyafogásától a kormány miatt, meg Bullier mindig lenyilatkozza, hogy ezen a versenyen nyerni fognak mert olyan jó az autó aztán eddig egyszer sem jött össze.
2012. júl. 25. 14:25
 5/21 anonim ***** válasza:
A nyafogás végett nem fogják kirakni :) Akkor Vettel már nem is lenne az F1-ben, pedig hidd el, hogy Horneréknek is a f*szuk kivan Vettel sírásaival, Massáról meg ne is beszéljünk.
2012. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jó csak azért Kimi meg Bullier viszonya nem épp felhőtlen. Egy éve elég csúnya dolgokat mondott Kimi a csapatról és a vezetésről, szóval nem csodálkoznék azon hogy ha egyszer megunnák a hisztijét. Vettel azért más tészta, mert ő egyrészről sorban szállítja a VB-kez, meg ő nagyon be van oda nyalva, Kimi sztem ennyire azért nincs biztonságban.
2012. júl. 25. 14:53
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem Petrov szidta a csapatot?
2012. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

erre gondoltam:

[link]

2012. júl. 25. 15:09
 9/21 Pityeeesz ***** válasza:
Nem hinném hogy kiraknák, az utóbbi években az F1-ben komoly változások mentek végbe és mostanság inkább marketing szempontok alapján választanak versenyzőt, és a Lotus marketingje 100%-ban Raikkonnenre épül. Hülyék lennének kidobni, még ha a teljesítménye nem is olyan mint amit elvárnak.
2012. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem többéves exkluzív szerződése van. Amúgy is, Kiminek több oka lenne jobb csapatot keresni, mint a Lotusnak másik versenyzőt, de szerintem kölcsönösen elégedettek egymással, nem látok okot a váltásra, hacsak hirtelen nem támadna üresedés valamelyik élcsapatnál vagy ha netán Raikonnen megsérülne és nem tudna versenyezni. Azt el tudom képzelni, hogy esetleg visszatér a Ferrarihoz, de ezt sem a közeljövőre tippelném.


A másik meg, hogy a Lotus valóban nyerő autó lehet, de egyrészt, ahhoz még tovább kell fejlődnie a csapatnak, hogy bajnokesélyesként tartsuk őket számon, másrészt meg Raikonnen csak idén tért vissza egy számára új csapathoz, ne akard már, hogy kapásból leiskolázzon mindenkit és vb-t nyerjen. :)

Szerintem jövőre marad a jelenlegi felállás.

2012. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!