Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért nem lehet sehol se...

Miért nem lehet sehol se nézni az olimpiát?

Figyelt kérdés

Se YouTube, se az összes olimpiás oldalon egyetlen normális videó nincs feltéve a megnyitóról. Az "élő adásos" oldalakon meg bejön egy rakás szöveg+kép, csupa magazin az egész, ez nekik élő adás?? És a youtube-on miért írja ki h a megnyitó videóját a mit tudom én milyen szerzői jogok miatt letörölték?

Eddig se rajongtam az olimpiáért, de most dühít, hogy sehol se lehet megnézni, miért titkolják ennyire??? Ha ennyire maguknak csinálják az egészet, akkor azt kívánom, hogy legyen földrengés és omoljon rájuk a csarnok komolyan... Hányinger a magyar média hozzáállása is, az M1-esen valamikor levetítik, hát én elkerülöm messziről azt a borzalmas csatornát, komolyan csak ott lehetett nézni??



2012. júl. 28. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A megnyitó ünnepély már rég lezajlott és ha figyeled a torrent oldalakat mér biztos feltették a tegnapi teljes adás felvételét. Egyébként ha találsz külföldi tv-ből felvett anyagot azt is megnézheted mert ugyan abból a kamera szögből vették fel mindenhol. Haverom tegnap a Szlovák csatornán nézte mivel nála nem fogható az m1 csak annyi volt a különbség hogy nem magyarul kommentáltak, ha pedig az angol csatornáét nézed akkor angolul fogod hallani ha egy jamaicai tv felvételét nézed akkor a szerint fogod hallani de mindenhol ugyan azok a képkockák mentek le. Én így tudom, biztos fogsz találni valahol. Én sem nézek m1 et csak az olimpia meg a forma1 miatt.
2012. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel az MTVA vette meg a közvetítési jogokat így Magyarországról csak az mtv valamelyik csatornáján fogod tudni nézni vagy neten keresel mtv streamet.
2012. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már kerestem egy csomót és nem működik egyik magyar tv se a neten.

Angolul viszont találtam, ahol olimpiát közvetítenek, de nagyon rossz minőségben.

2012. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A T gyuszi működik...
2012. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!