Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az olimpián naponta csak 1...

Az olimpián naponta csak 1 szám megy le?

Figyelt kérdés

Pl. :

Szombat: Íjászat

Vasárnap : Műugrás.


2012. júl. 29. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem -.-
2012. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem! Naponta több számot adnak, nem csak egyet.

Nézheted a magyar1-en vagy az euro sporton is.

2012. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Párhuzamosan zajlanak az események és a többség több napig tart. Ha minden nap csak egy sportág menne le, akkor nem két hétig tartana az olimpia, hanem kb 1, másfél hónapig (ha jól tudom, akkor 28 sport és 38 szakág van).
2012. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan sportok is amik egy időben vannak de nyilván az M1 azt adja ahol van magyar sportoló. Most is pl rengeteg minden lesz, most így hirtelen nem emlékszem hogy mik lesznek mert a papírt a konyhába hagytam, azt tudom hogy lesz torna, vívás, úszás, lövészet, box, meg cselgáncs. Meg délután vízilabda is lesz.
2012. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem...
2012. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban 17 szám megy párhuzamosan. Egyesével kb. a következő olimpia idejére már végeznének is...
2012. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!