Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha telefonon...

Mit lehet tenni ha telefonon zaklatnak? A helyzet kibirhatatlan:Naponta 100-szor hiv (nem tulzás), meg van amikor üres üzenetet küld van fenyegető sms-t küldözget! A szám megvan de nem adnak felvilágositást hogy ki az! A szám pannonos!

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

irány a rendőrség!!!! hagyd meg az üziket, ne töröld ki h legyen bizonyitékod ellene!

Én úgy tudom h a szolgáltató le tudja tiltani azt a számot.

ha meg nem olyan fontos a számod akkor cseréld le!

2009. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
tiltás, ennyi.
2009. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentéssel nem sokra mész, lehet nem is az zaklat, akinek a nevén van a kártya. Foglaltság esetére irányítsd át a hívásodat az én számomra, ha hív nyomd ki, és én elintézem. Privátba megadom a számom, ha rám írsz.
2009. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Szolgáltatódnál kérhetsz számváltoztatást...

Vagy vegyél másik SIM-kártyát, ha feltöltős vagy!


Ez a leggyorsabb és a leghatékonyabb megoldás!

(De számváltozás után alaposan gondold meg, kinek adod meg a mobilszámod, ne tedd ki az IWIW-en és hasonló oldalakon!)


(Egyáltalán nem biztos, hogy a pannonos-nak tűnő szám a pannon-nál van, mert ha szolgáltatót váltott, attól még ugyanaz a száma maradt!)

2009. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!