Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma-1 rajongók! Véget ért a...

Forma-1 rajongók! Véget ért a Magyar Nagydíj. Nektek sikerült élőben nézni a futamot? Találkoztatok pilótákkal, kaptatok autogramot, vagy lett közös fotó?

Figyelt kérdés
Milyen volt kint lenni a pályán? Valakinek van valami különleges élménye, tapasztalata az F1-es hétvégéről? Szerintem nagyon jó, hogy mi is rendezünk futamot, mivel így sokkal elérhetőbbnek tűnik az egész Forma-1.
2012. júl. 29. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Nekem volt szerencsém élőben látni a futamot a Hungaroringen ! :) Hát hatalmas élmény volt, régóta vágytam rá, hogy kijussak :) Igaz a helyünkről csak 2 kanyart láttam, de mikor a végén ÉLŐBEN végignéztem a pezsgőzést, meg mikor a pilóták először jöttek ki a pályára...na ez az igazi élmény. Tetszett ! :)
2012. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Voltam igen, immár harmadjára. Én a rajtrács körüli részeket láttam. Mi mind a 4 nap kint voltunk. Csütörtökön több autogramot is szereztem! Hihetetlen, nagyon nagy szerencsém volt és jó helyen voltam. Vettel még a zászlónkat is aláírta :D Készítettem közeli képeket, videókat. Vasárnap reggel eláztunk (reggel fél 8-ra mentünk ki), délben egy kicsit leégtünk a napon, napi 5 kilómétert sétáltunk + rengeteget álltunk, rohangáltunk (állójegyünk volt), egyszóval kimerültünk nem kicsit, megérte. :) Sőt mi úgy szoktuk, hogy miután lemennek a forma 1-es programok, délután még megállunk, leülünk a VIP útnál, ahol távoznak pilóták és a híresebb emberek. Idén is láttuk pl. Bernie Ecclestont elhajtani a kocsival, valamint Rosberget (aki a kocsiból adott nekem autogramot), Alonsot, Massát, és még legaláb 5-6 pilótát. De tavaly például ugyanitt Talmácsi Gáborral találkoztunk. Megszállottnak és fáradhatatlannak kell lenni ehhez azt hiszem. A hangulat és az élmény az páratlan. :)
2012. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Látom, nagyon jól éreztétek magatokat, nagyon szerencsések vagytok, hogy ilyen felejthetetlen élményekkel gazdagodtatok!:)
2012. júl. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!