Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Box vagy úszás? Bőv. Lent!

Box vagy úszás? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Melyiket tudnám úgy megtanulni hogy tudjak menni vb-re olimpiára?!Nemvagyok már túlkoros?

Tapasztalat:

-box: itthon szoktam ütni a zsákot stb. (technikákat tudom)

-úszás: kiskoromban sokat úsztam(most is) szinte az összes úszásnemet tudom (helyes technikával)

190cm magas vagyok, 75kg 16/f nemvagyok már túlkoros ha ilyen terveim vannak?! Normális válaszokat, köszi!



2012. júl. 30. 20:38
 1/8 anonim válasza:
Sosem késő, küzdj a céljaidért, napról napra, percről percre. Ne gondolj másra, mert ha ez az álmod, de most feladod mondván hogy túlkoros vagy, már biztos hogy nem mész olimpiára. Ha küzdesz érte és úgy sem leszel elég jó, akkor legalább tudod, hogy mindent megtettél.
2012. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ja és ami a leírásod alapján lejött az nem sok minden még. menj el mások ellen boxolni edzésen az az igazi, meg szólj egy edzőnek hogy diktálja az iramot az úszásnál. csak ekkor tudod majd meg hogy melyiket választod.
2012. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, esetleg jó úszóegyesületet tudtok mondani pesten?
2012. júl. 30. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:

az ökölvívásban lenne esélyed.

az úszó edzők szerintem már nem foglalkoznának veled úgy,mint a korod béli versenyzőkkel.

az ökölvívás elkezdéséhez meg ideális az életkorod.

2012. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig az úszás bejön mert nemvagyok annyira 'bunyozos' tipus...de ha ott nemfoglalkozik már úgy velem az edző....megpróbálok egy jó klubbot találni(bvsc vagy vmi) és majd megkérdezem az edzőt....
2012. júl. 31. 10:04
 6/8 lee12 ***** válasza:

ha nem vagy ilyen harcos alkat(bunyó értelemben harcos) akkor úszást válaszd

spanom is 16 évesen kezdett úszni és jár ob-re

2012. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ahhoz, hogy VB-re, vagy olimpiára kijuss úszásban, nagyon sokat kell edzeni gyerekkortól kezdve. De hobbiként nagyon is érdemes úszni, mivel a legtöbb izmot arányosan fejleszti.
2012. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem rossz a megközelítés, mert azt írod, hogy lényegében az alapján választanál sportágat, hogy miben tudsz elérni egy olyan eredményt, amit az egész világon csak kevesen. Ez nem így szokott menni szerintem, hanem valaki szeret egy sportot csinálja csinálja, és vagy később , vagy már az elején beleszeret és tudatosul benne hogy ő ezzel akar foglalkozni, és kihozni a maximumot, te viszont jelenleg egyik sportos sem űzöd, és úgynond csak a sikerért, vagy hírnévért, (ezt te tudod) kezdenél el valamit. De hogy konkrét tanácsot is adjak, szerintem próbáld meg a boxot, bár az hogy otthon ütögeted a zsákot, meg tudod a teknikákat állításod szerint, hát nemtudom menj be egy edzésre és majd elválik hogy tényleg így van-e(nemtuzdom voltál-e már). de tény, hogy a versenyszerű boxoláshoz még nem futottál ki az időből, viszont kezzd el minél hamarabb ha már eldöntötted hogy tényleg ilyen irányba akarsz menni
2012. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!