Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért kapnak az edzők sárga...

Miért kapnak az edzők sárga és piros lapot?

Figyelt kérdés
Tegnap Merész András kapott egy pirosat, ma meg Mocsai Lajos egy sárgát. Mivel érdemelték ezt ki?

2012. aug. 10. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Reklamálással.
2012. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyázásért, durva reklamálásért főleg.
2012. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Belemenésért, basszus.

Amúgy meg reklamálnak a bírónál, rendszeresen szidják a munkásságukat, felállnak amikor nem kell, bemennek a pályára, kinyomják a másik edző szemét, így tovább.

2012. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Maximum a játékosok kaphatnak belemenésért sárga lapot. Az edzők nem. De ők meg kiabálnák, szidják a bírót káromkodnak. ''kinyomják a bíró szemét'' ezen jót nevettem, pedig néhányan megérdemlik. Tegnap Merész András rendesen szidta a bírót, aki román, nem mellesleg értett magyarul, tehát megértette az anyázást is. A kézisekről annyit, nekem ők az igazi nyertesek. Az izland elleni meccset sosem felejti el senki. Megérdemelték volna a döntőt, közel voltak hozzá, de nem baj meglesz a bronz!!!
2012. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Uccsó azért te sem vagy semmi, hogy komolyan veszed az előtted lévő belemenésért dumáját, és még ki is javítod :D
2012. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, hát most olvasom :D :D :D :D 21.10... milyen bronz?? 18.00-kor volt a meccs és kikaptunk... te hol élsz, másik bolygón? :D
2012. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elődöntő volt, nem bronzmeccs!
2012. aug. 10. 21:30
 8/11 A kérdező kommentje:
Na de valamikor jogos a reklamálás, mert lejt a pálya...
2012. aug. 10. 21:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy azt a bejegyzést mintha én írtam volna XD nagyon tetszett, persze én sem vettem komolyan, de egy-két bíro szemét szívesen kinyomnám :)

A kézisek máma kikaptak nem játszának döntő, de vasárnap bronzmérkőzést 12.00-kor igen, és remélem azt megnyerik, mert megérdemlik és akkor meglesz a bronz.

2012. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudod sokszor jogos a reklamáció, de én még nem láttam olyat, hogy a bíró megváltoztatta volna a döntését, ilyen miatt
2012. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!