Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ti örültök a magyar olimpiai...

Ti örültök a magyar olimpiai helyezésnek?

Figyelt kérdés
Mert szerintem 79-ből nagyon szép a 9. helyezés pláne egy kis országnak, min Mo.

2012. aug. 13. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon szép eredménnyel zárult az olimpia a magyarok részéről. Bár minden olimpián "csak" ennnyi érmet szereznénk!
2012. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Általában ennyi érmet szoktunk szerezni.
2012. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem nagyszerű hogy ennyi érmet szereztünk és 8 aranyat ami fantasztikus és azt hittem hogy 4-5 arany lesz de ez fantasztikus és mi lettünk a legjobb Közép-Európai ország
2012. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem 79 ország vett részt az olimpián, csak ennyi szerzett érmet. Szép ez a 9. hely, de akár lehetett volna jobb is. Általában ennyi, sőt többet szoktunk szerezni. De a helyezés egyedülállóan jó, még nem fordult elő ilyen jó helyezés. Pekingben viszont nagyon gyengén szerepeltünk legalábbis az előző olimpiákhoz képest.
2012. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért, Pekingben hány érmet szereztünk?
2012. aug. 13. 16:03
 6/12 anonim ***** válasza:
3 arany! összesen talán 9 ? nem tudom
2012. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetes örülök! Nem fogok csatlakozni azokhoz, akik azt mondják, igen ez a norma, az elvárás, Helsinkiben meg volt vagy 15 érmünk de mikor volt már az. Nem várok el semmit, ők emberek, lehetnek nekik is rosszabb éveik nincs jogom a teljesítményüket kritizálni. Rióban óriási elvárás lesz velük szemben, és ez nem vezet jóhoz.
2012. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem örülök, a fejemet verem a falba, gondolkodtam az öngyilkosságon. Hát hogy merehetnek ilyen szarul szerepelni az olimpikonjaink????? Elvárás volt a 45 arany, nem értem hogyan nem tudták elérni.


Szerinted fog valaki olyat válaszolni, hogy "nem, nem örülök"? Amúgy igen, szép sikereket értek el. Sokszor nem volt szerencsénk, de mégtöbbször igen. Szép olimpia volt, most ürességet érzek. Remélem rióban is legalább ilyen jól fogunk szerepelni.

2012. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem.Rióban meg kell nyernünk, vagy eláshatjuk magunkat.
2012. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8/9 Fáj normálisan válaszolni?
2012. aug. 14. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!