Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha valaki ilyenkor kezd el...

Ha valaki ilyenkor kezd el boxolni akkor van e esélye arra hogy olimpikon, profi boxoló legyen belőle? (Vagy már túl késő? )

Figyelt kérdés
16 éves vagyok (kb165cm,67kg).7 éves koróm óta sportolok, nagyszerű erőnléttel és állóképességgel rendelkezem. (birkóztam, judoztam és úsztam is) Már 3 hónapja űzöm a boxot és arra vagyok kiváncsi hogy megérné e komolyabban csinálni?

2012. aug. 22. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, de csak ha tényleg komolyan veszed, és valami rendes edzővel csinálod, heti 3-4 edzéssel.
2012. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van még minimális esélyed, de ehhez mindent bele kell adnod...
2012. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lee12 ***** válasza:

kokó 16 évesen papp laci 18 évesne kezdte

amúgy én most kezdek el birkózni nyár végén(17 vagyok és nmég versenyezni akarok)

elmondom neked hogy még nekem is lenne az olimpiára esélyem(de mivel én nem mondok le a barátokról ezért nem fogok olimpikon lenni)

tegyük fel 4 véesen kezdtem volna akkor ilyen 18 évewsen már olimpián lehetnék és ilyen 30 évesen is kijuthatnák(lenne ilyen 3-4 olimpiai lehetőségem)

mivel én 17 évesen kezdtem ezért a következő olimpiára nem lenne reális esélyem mert 4 év alatt még kéne egy kis tapasztalat is(sok versenyen)

de utána 8 év birkózás után profik közt miért is ne lehetne esélyem rá? ha ugyan olyan keményen kürizel mint ők akkor kondid ugyan olyan lesz teknikád lesz kicsit gyengébb de ha tehetséges vagy akor az se lesz rosszab

magyarul szerintem én is lehetnék olimpikon csak a fiatalkorban kezdőkkel szemben annyi hátrány hogy max 1 olipia lenne bennem

2012. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gonzalez inti ***** válasza:
bruce lee is 16 évesen kezdett el kung-fuzni szal nincs késő cska szívvel lélekkel kell csinálnod és nem szabad feladnod amikor majd kapsz pár nagy pofont az út közben mert nem az számít hogy mekkorát tudsz ütni hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell állni türni kell a pofont és muszáj menni tovább csak így lehet győzniha tudod hoyg mit érsz menj és küzdj meg azért ami jár és közben viseld el a pofonokat ne mutogass másra ne mondogasd hogy nem te vagy a hibás hanem ő vagy ő vagy akárki mert ez gyáva duma és egy harcos nem gyáva !!!
2012. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Geryke1991 válasza:
165 centivel elég hátrányban vagy:(
2013. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lee12 ***** válasza:
súlycsoportok vannak úgyhogy ő súlyába nem hinném hogy sok langaléta van(vagy ha van akkor elég madárcsontúak:D
2013. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!