Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lance Armstrongnak tényleg el...

Lance Armstrongnak tényleg el fogják venni mind a 7 bajnoki címét? (Tour)

Figyelt kérdés
2005-ben vonult vissza, akkor így rá 7 évvel már minek szenvednek a doppingvizsgálatokkal?

2012. aug. 31. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
már elvették.vagy inkább lemondott róluk.
2012. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom! Remélem,nem!

Lehet,hogy doppingolt(talán biztos),de ez már vicc amit csinálnak vele!

A hülyeség ne továbbja!

2012. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ha jól értettem akkor az amerikai kerékpár szövetség hozta fel ellene a vádakat és ők kérik a címek megfosztásától és a nyeremények visszafizetését... de ezt az ügyet még egy, az amerikai szövetség fölött álló szervezet (nemzetközi kerékpár szöv. talán)is kivizsgálja, szóval még nem jogerős a határozat.
2012. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kész vicc, amit a kerékpár szövetség csinál!

Az akkor volt. Minek elvenni? Megérteném ha 2011-ben nyerte volna meg a versenyt és most veszik el tőle.

Egyébként szerintem elvették, de nagyon ellentmondásosak azok a hírek, amik az újságokban,rádióban, tv-ben vannak!

2012. szept. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ennek semmit értelme. Ennyi erővel 2035-ben elvehetnék Michael Phelps 16 aranyérmét.. De addigra már kit érdekel, hogy elveszik vagy sem, hiszen az egész világ ismeri..
2012. szept. 1. 13:29
 6/6 F.B. Renáta válasza:
Sziasztok. Keresek egy könyvet:Lance Armstrong - Bicikli Életre-Halálra. NAgyon el szeretném olvasni és sehol nem találom. Használtan is megvenném.Nem tudjátok hol lehet kapni?
2013. jan. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!