Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bill Pearl: Bajnoki testalkat,...

Bill Pearl: Bajnoki testalkat,20 hónap alatt hatásos módszer. Próbálta már valaki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindig is jártam konditerembe kisebb-nagyobb megszakításokkal. Kb fél éve minden héten 4x járok kondiba és ezt az edzést csinálom : [link]

Már egy ideje váltani szeretnék, mert nem érzem h sokat fejlődnék ettől az edzéstől, és a body-builder honlapján láttam a fent említett edzéstervet. Nem vagyok már kezdő, szóval az lenne még a kérdésem, hogyha tényleg ajánlanátok a 20 hónapos edzéstervet, akkor hetente hányszor csináljam, és maradjak a régi súlyoknál, vagy egy kicsit vegyek vissza (mivel több ismétlésszám lenne az új edzéstervben)?



2012. jún. 7. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
a legtutibb edzésmódszer.
2012. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

teljesen jó.

a vállvonogatást még azért beletenném és plusz 1 alkar edzést legalább a hétfőin kívül.

2012. jún. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek. :D Az úgy jó ha pénteken még megcsinálom a régebbi edzésterv szerinti edzést, és hétfőtől már ezt kezdem el? És esetleg ha még a végén lévő kérdésekre tudnátok választ adni, az nagyon jó lenne! :)
2012. jún. 8. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!