Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Vajon ha nem Magyarországon...

Vajon ha nem Magyarországon történik Felipe Massa balesete, akkor is ennyire felfújják?

Figyelt kérdés
Semmi bajom vele, tehetséges, szimpatikus, de kicsit idegesítő már, hogy minden híradóban a főhírek között említik. Sok másik sportoló szenved balesetet, róluk mégsem esik ennyi szó.
2009. júl. 28. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Azért fújják fel ennyire, mert sokan szeretik, pl. én is. És ez nem attól függ, hogy hol történt, hanem attól, hogy ki volt.(Massa:()
2009. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Így van, csatlakozom az első hozzászólóhoz. Rengeteg Massa rajongó van. És mivel Magyarországon történt, ezért minket érint leginkább, magyarokat. Ezért szól minden erről, ugyanis egy világhíres versenyző szenvedett hatalmas balesetet hazánkban, és nálunk "vendégeskedik". Ha pl, Németországban történt volna, akkor ott szólna erről minden, és ez így van rendjén.
2009. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy meg uborkaszezon van a médiában,ezért is folyik a vízcsapból is a baleset.Én is sajnálom,de ebben a sportban benne van az életveszély,még ha nem is így.Kicsit sok a felhajtás.
2009. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Persze hogy felfujják!Nincs semmi más amivel lehtne foglalkozni!Nincs háború (legalábbis uj ami növeli a példányszámot)EB,VB,Olimpia Minden valamire való bajnokság áll és zajos átigazolások sem voltak vagy vannak benne a hírekben!Erre rá kellett ugrani!!
2009. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

nem.akkor nem esne ennyi szó róla.


de azért nem feledkeznének meg a témáról.


amúgy a magyar orvosoknak ez jó reklám.és ez szerintem nagyon jó.

természetesen bár ne történt volna meg az eset,de ha már sajna így alakult,nem rossz ha ezzel is pozitív országképet alkotunk.

2009. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanebben a korházban szalagszakadással 3,5 órát vártam, a felvevő orvos torkaszakadtából k***aanyázott a dolgozókkal.

Ha nem velem történik el sem hiszem.

Massa természetesen kivétel, de azért ez elég torz kép a magyar egészségügyről. És szégyen hogy pl a tegnap nyilatkozó orvos nem tudott angolul, tolmács fordított.

2009. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem szégyen. Én rengeteg orvost ismerek akik csak magyarul tudnak(nyilván idősebbekről beszélek), de nagyon jó szakemberek. Az ő korukban még nem kellett idegen nyelven tudni, de ezért nem fogják kirugdosni az összes ilyet... na mindegy.
2009. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

De kiállhatott volna az idősebb, és egy fiatalabb aki beszél angolul, egész pásképp jött volna le.

Senki nem beszélt kirugásról.

2009. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
B I Z T O S A N!!!!!!! ( Befejeződhetne már a téma!) Sajnálom de....
2009. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!