Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A paraolimpiai sportolók is...

A paraolimpiai sportolók is annyi pénzt kapnak az érmekért mint az egészséges sportolók?

Figyelt kérdés

#paraolimpiai sportolók #sportolók?
2012. szept. 15. 22:32
 1/3 Éndzsöl ***** válasza:
Pár napja olvastam egy cikket, ahol azt írták, hogy nem tudni még, mennyit kapnak, de kevesebbet, mint az egészséges sportolók, viszont többet, mint az ő honoráriumuk 50%-a. Nem tudom, hogy azóta nyilvánosságra hozták-e már, hogy mennyi az annyi, de lényeg, hogy a cikkben még negatív diszkriminációról volt szó.
2012. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erről a kérdésről jutott eszembe, a sima olimpiáról két percenként kaptuk a híreket, volt olyan tv csatorna, ahol 24 órában ezt közvetítették. A paráról 1% infót ha adtak. Ez nem gusztustalan? Ezért még én sem tudok neked választ adni a kérdésre.
2012. szept. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23 millát kaptak az aranyérmesek. Nem tudom mennyit kaptak az egészségesek, de utána nézhetsz, ezt én ma reggel hallottam a tv-be.
2012. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!