Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő étrendet állította...

Tömegnövelő étrendet állítottam volna össze de még nincs rá keretem ezért arra vok kiváncsi hogy az úgy jó hogy reggel, délbe, délután azt eszek amit jónak látok persze egészséges kaját mindig néha nassolok este meg protein turmix az jó?

Figyelt kérdés
gondolom as turmixot feltétlenül vízzel kell innom sajnos nem pedig tejjel ahogy elterveztem. (mellesleg ez as fos gyik nem engedte kiírni amit AKARTAM/SZERETTEM VOLNA!)
2012. júl. 25. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb te is tudod, de legalább a turmixot edzés után idd meg.
2012. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze edzés megy az ötletekre vagyok kiváncsi hogy jó e mert még nincs annyi pénzem.
2012. júl. 26. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy nem jó:), de ha van protein turmix, akkor azt egyből edzés után kellene meginni 40-50g gyors szénhidráttal. Pl. dextrózzal, ha nincs pénz, mert az a legolcsóbb: [link]

Kaják közül jó lenne, ha naponta tudnál valamilyen húst beszerezni, pl. csirkecomb és olcsóbb hal is mehet. Szénhidrátok közül pedig a rizs, zabpehely szintén nem drága. Így viszonylag kisebb költségvetésből összetudnál hozni egy tűrhetőbb étrendet.

Itt van még egy jó cikk: [link]


Nekem ezek az ötleteim, ha már csak egy részét meg tudod valósítani, akkor is jobb, mint az össze-vissza nassolás.:)

2012. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi :D
2012. júl. 26. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!