Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy és hol lehet a F1-es...

Hogy és hol lehet a F1-es pilótákkal találkozni a 2013-as Magyar Nagydíj idején?

Figyelt kérdés
Szeretnék velük képet csinálni, és/vagy autogrammot kérni.
2012. szept. 27. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
majd 2013-ban érdeklődj:)
2012. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ilyen lehetőség van egyáltalán?
2012. szept. 28. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden évben a futam előtt csütörtökön van boxutcalátogatás. Oda bármilyen érvényes jeggyel mehetsz. Ott lehet esélyed autogramokra illetve még fotókat is készíthetsz róluk közelről. Ha ügyes vagy és jó kedvében lesz a pilóta, akivel közös képet szeretnél, akkor még az sem kizárt. :)
2012. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! :)))) Álló jeggyel is be lehet akkor menni? és a pilóták tényleg ott vannak? :O
2012. szept. 29. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, állójeggyel is lehet menni. És igen, ott vannak személyesen tőled pár méterre a pilóták. :) Nagyon jó kis délután ez. Bár ha először mész, akkor még tapasztalatlan leszel e téren és úgy kimaradhatsz a legjobb dolgokból, de ha bármilyen kérdésed van, akkor nyugodtan írd, válaszolok rá. Én már voltam párszor szerencsére :)
2012. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :))) És ezt hogy kell elképzelni? :OO Még sosem voltam, ezért minden részletre kíváncsi vagyok! :) Le tudod írni az elejétől a végéig, hogy hogy is zajlik ez? :) Mennyi az esélye, hogy találkozok a pilótákkal? Csak oda kell menni hozzájuk? :)
2012. okt. 3. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!