Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik minden idők legjobb...

Melyik minden idők legjobb Forma 1-es pilótája? És legjobb csapat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre választ kapsz itt:

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A választ megkaphattad az első válaszolónak köszönhetően, ha a statisztikákra voltál csak iváncsi.


A statisztikát viszont az évek alkották, amiket ha külön külön megnézünk, választ kaphatunk a miértekre.


Schumacher és a ferrari tűnik az abszolut győztesnek, de ehez a fölényükhöz sok kis apró dolog kellt, amit ha ugyanúgy a többi pilóta is megkapott volna, akkor lehet, h nincs 7vb cím. Ezzel persze nem akarom csökkenteni Schumacher elért eredméneit. Elismerem a profizmusát, és lehet, hogy más körülmények között is ő lett volna a legjobb. De ha arra gondolok, hgy amikor 2005-ben hasonló teljesítménykülönbséggel rendelkezett a Mclaren,( mint a Ferrari 2002-ben és 2004-ben) Kimi Raikkonen alatt, akkor neki sem volt ellenfele. Csak az volt a különbség,h nem sokszor bírta ki az utolsó körig a Merci, ellntétben a Ferrarival. És ez csak egy pilóta. Szerintem olyan teljesítménykülönbséggel, mint néhány évben a Ferrarinak volt, sokan tudtak volna hasonlóképpen élni.


Van a statisztika, meg mindenki fejében egy elképzelés a lehetséges ranglétráról. Az biztos, hogy Sumi nagyon elöl van a fejekben is, statisztika nélkül is.


Mivel Kimi rajongó vagyok, megemlítem azt a feltételezésemet is, hogyha Kimi marad a Mclarennél 2007-ben és 2008 ban, a végre megbízható és gyors mercivel, akkor 2 vb cím tulajdonosa lehetne. Amúgy is azt nyilatkozta párszor, h neki a Mercik jobban feködtek a vezetési stílusához. Hát ott tényleg jobbnak is tűnt.

Mindenesetre ennyit nem hibázott. Lehet, h az alkohol most fejti ki a káros hatásait, de én mindíg bírni fogom.


Én mindíg tőle vártam a nagy győzelmeket, de a technika ebbe nem akart jónéhányszor a partnere lenni.

2009. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
OK.
2009. aug. 8. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Legjobb pilóta: Senna. Ez szerintem nem kérdés.

Legjobb csapat: A Williams 92-97-ig.

2012. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon nehéz kérdés, mivel Ayrton Senna csodálatos pilóta volt, egy örök életű legenda. Michael Schumacher rekordjait talál Sebastian Vettel fogja megdöntögetni, lehetséges, hogy 3 év múlva meg is lesz. Majd meglátjuk... A legjobb csapat címet én a Red Bull Racingnek adnám, a Jaguárból felemelkedtek, és a nagy múltú és jelenű csapatokat tették tehetetlenné, megközelíteni nem lehetett őket.

Sok fantasztikus pilóta van, volt és lesz is, így én inkább felsorolom a számomra legjobb pilótákat és csapatokat.

1. Ayrton Senna

2. Michael Schumacher

3. Sebastian Vettel

4. Fernando Alonso

5. Niki Lauda


1. Red Bull Racing

2. Ferrari

3. McLaren

4. Williams

5. Benetton

2012. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legjobb csapat:

Ayrton Senna és Michael Schumacher

Legjobb csapat:

RedBull és Ferrari

2012. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csapat:mclaren 84-86,88-92,ferrari schumacherrel

Pilóta:schumacher(5 éven keresztül övé volt a legjobb kocsi),lauda a baleset után


Vettelt nem nevezném jónak szerintem előre el volt döntve pl. Ecclestone-Vettel 2012 abu dhabi beszélgetése.Vettel boxból indult oszt 3. lett,Webber alsóbbrendűként kezelése.

2017. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!