Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek is sokra viszi...

Szerintetek is sokra viszi még a Nico Hülkenberg a Forma1-ben?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon tehetséges pilóta. Később biztos hogy a vb címekért fog harcolni.

2012. okt. 14. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Közel sem biztos.
2012. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó pilóta és szimpatikus is. Jobb mint DiResta.
2012. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hulkenburg egy befizetett tehetségtelen majom. Futamgyőzelemig sem fog soha a büdös életben eljutni. Eddig minden csapattársa szénné alázta, nem is értem hogy lehet még mindig az F1-ben. Ja de tudom. Pénz -.-
2012. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 Nézed te egyáltalán F1-et? Tegnap úgy előzte meg Hamiltont és Vergnet, amibe más már belebukott volna, ütközött volna.


Egyébként: Ha jó autót kap, akkor van esélye VB címre...

2012. okt. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Életében be tudott mutatni egy előzést na bumm! Ráadásul egy technikai problémákkal küzdő belassult Hamiltonnal meg egy általa feltartott versenyzővel szemben. Ettől még valaki nem lesz nagy tehetség.
2012. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon tehetséges. Mind a ketten nagyon tehetségesek a Force Indiánál. Egyébként most az a pletyka járja, hogy Hülkenberg megy a Sauberba jövőre Perez helyére, Buemi, Sutil, vagy Algersuari pedig jön a Force Indiába.
2012. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MrPifta ***** válasza:
azért autó is kell a futamgyőzelemhez.
2012. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#3!

Hol élsz te? Hülkenberg egy befizetett tehetségtelen majom? Gratulálok ezzel bebizonyítottad, hogy mennyi értesz a Forma1-hez!

A másik meg az hogy, azt hogy érted, hogy eddig az összes csapattársa szénné alázta??

Szerinted hány csapattársa volt eddig? Úgy látszik nem tudod, úgy hogy el árulom neked.. Di Resta a 2-ik csapattársa!

Hülkenbergnek ez még csak a 2-ik szezonja a Forma1-ben!

2010-ben volt Barrichello csapattársa a Williamsnél.

Barrichello több pontot gyújtött mint Hülkenberg ez igaz, de Barrichellotól ez volt a minimum, hogy egy újoncot legyőzzön. Hozzáteszem voltak olyan alkalmak, amikor nem bírt Hülkenberggel, aki mindjárt első Forma1-es szezonjában megtudta szerezni a pole pozíciót! (2010 Brazil nagydíj).

2011-ben csak tesztpilóta volt a Force Indiánál.

2012-ben nem kezdte olyan jól a szezont, de ez érthető volt szerintem, mivel 1 évet kihagyott, és hozzá kellett szoknia a csapathoz. Miután beilleszkedett, és megszokta az autót, már jobban teljesít mint csapattársa, előrébb is van a pontversenyben mint Di Resta..

Szóval nem értem, hogy miről beszélsz, senki se alázta őt szénné.. Sőt! Szerintem eléggé szép teljesítmény tőle az, hogy első Force Indiás szezonjában veri a nagy tehetségnek kikiáltott Paul Di Restát!


A többieknek köszönöm az értelmes hozzászólásokat. :)

2012. okt. 17. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Én már nem hiszek puszira senkinek sem.

Webber hülyére verte, minden csapattársát a Minardiban meg a Jaguárnál, aztán Rosberg mellett kifulladt.

Fisichella is milyen jó volt, alig vártuk, hogy nagy csapatba kerüljön, aztán ...

2012. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!