Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » (F1) Emlékeztek még a 2004-es...

(F1) Emlékeztek még a 2004-es Williams BMW-re, Mért lett úgy kialakítva az orra?

Figyelt kérdés

Napokban rábukkantam egy képre róla hátha valaki aki jobban ért hozzá megtudja mondani mért volt olyan az orra

és egy kiegészítő kérdés mért nem oldják meg hasonlóan az orr részt a mostani lépcső helyett ? tehát a lépcső utáni orr részt lerövidíteni majd a felsőbb szinttől indítani a a szárnynak a tartó elemét(remélem értitek hogy gondolom)

aki nem emlékezne:

[link]



2012. okt. 18. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáltak több levegőt a splitterre terelni, de a megnövekedett légellenállás miatt inkább csak rontott helyzeten mint javított ez a megoldás ezért nem használták.


Idén azért nem így oldják meg a dolgokat, mert az első szárny rögzítése szabványelem, így nem igazán van mozgásterük a csapatoknak a kialakítás terén.

2012. okt. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem annynira nem tetszik h ennyire be vannek korlátozva a dolgok egy kis szabadságot adhatnának a tervezőknek, hátha születne egykét érdekes dolog mint régen.. na persze nem úgymint a Tyrell :D
2012. okt. 18. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hitték, hogy így jobb lesz a levegő áramlása, de ezzel nagyon mellényúltak, mert nem arra ment a levegő, ahová akarták. Nekem speciel nagyon tetszett ez a Williams, talán ez volt a legszebb autójuk...
2012. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
közbe utána olvastam és igazából amit akartak vele azt elérték csak nem számoltak vele, hogy ez nagy égellenállást is kelt de azzz volt a cél hogy nagyobb legyen a elszorító erő és ez sikerült is
2012. okt. 18. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!