Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1.4 futammal a szezon vége...

F1.4 futammal a szezon vége előtt szerintetek mi lesz a vb végeredmény? (Top10)

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy miért, de én nagyon azt érzem, hogy Kimi megcsinálja azt amit 2007-ben.

1. Kimi Raikkönen

2. Sebastian Vettel

3. Fernando Alonso

4. Jenson Button

5. Mark Webber

6. Lewis Hamilton

7. Romain Grosjean

8. Nico Rosberg

9. Sergio Perez

10. Nico Hülkenberg



2012. okt. 25. 01:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
LOL. Elég nagy bajok vannak nálad ha ezt mind elhiszed;)
2012. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ja végül is ezért volt múltkor is az h button megkapta a speciálisan arra a pályára tervezett fenék lemezt hamilton meg nem
2012. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

1. Vettel (sajnos)

2. Alonso

3. Raikkonen

4. Hamilton

5. Webber

6. Button

7. Massa

8. Rosberg

9. Grosjean

10. Perez


És Raikkonen rohadtul nem szerencsével szerzett több dobogót is. De azt már véletlenül sem említi ez az agyilag károsodott, hogy Alonso 100X nagyobb szerencsével myert futamokat, pl. Valencia, ahol nem Raikkonen elől, hanem Alonso elől esett ki mindenki! De hát ilyen a világ ... (igazságtalan)

2012. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Alonso szerintem van olyan rutinos ha lesz lehetősége akkor behúzza a vb címet , de ha nem lesz semmi különleges Vettel ezt behúzza , Rai meg sehol sincs már elnézést kérek( legalábbis a vb címtől ).


Ajánlom a sok tudatlan Forma1es rajongóknak , hogy legyenek szívesek megnézni a 2012 es Valenciai futamot mert Alonso elől csak Vettel esett ki.

A többit mindet megelőzte , nem hiszitek nézzétek meg!

Nem kéne baromságokat írni.

2012. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lényegében Hamiltont sem előzte volna meg ha az a csicska brigád nem b*ssza el a kerék cserét szokásukhoz híven, és Grosjean is kiesett előle.
2012. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vettel

Alonsó

Raikonen

Nem vagyok alo,és vett. drukoló de sajnos szentem így lesz! Amúgy hajrá Lótus!

2012. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1.Vettel

2.Alonsó

3.Raikonen

4.Hamilton

5.Webber

6.Button

7.Grosjen

8.Massa

2012. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!