Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Tényleg webber direkt versenyz...

Tényleg webber direkt versenyzett így?

Figyelt kérdés

Én sajnos még nem láttam a mai versenyt mert idáig dolgoztam és több embertől is halottam azt , hogy webber direkt versenyzett ma így , hogy Vettel előrébb jusson ?

Nemrég ezt öt különböző embertől halottam és volt közöttük redbull szurkoló is . Mennyire igaz ez , hogy direkt versenyzett így ? Én nem sokat tudok az eredményen kívül , hogy mi történt . Egyébként abban nem vagyok biztos , hogy nem lehetetlen mert elég sok mindent megtesznek Vettelért ( Például webbertől elvették az első szárnyat , Vettel kapja meg először az újításokat , stb .)



2012. nov. 4. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Webbernek alapból nem fekszik ez a pálya, elég összekeveredetten szokott itt versenyezni (!!!SZERINTEM!!!), sokszor nem volt itt koncentrált és sok hibát csinált, nemhiszem, hogy a csapat utasította őt.
2012. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Webber sose segítene Vettelnek. Most is ki kellett hívni előle a boxba csak hogy ne szivassa a kis gyereket.
2012. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy direkt versenyzett így. Szánalom az egész csapat.

Go Kimi!

2012. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Bár mondjuk akkor ,amikor Webber csinálta azt a "tömegkarambolt" akkor már Vettel mindegyik elött volt legalább 1 kerékcserényi előnnyel. Szóval azt nem hiszem,hogy ez direkt lett volna, de elötte Massa+Maldonano lökdösésébe lehet volt valami szándékosság. (Utálom a Tejfölös szákú gyereket,de ma nagyot ment sajnos:( Alot sajnálom..)
2012. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Valóban lehetséges mivel webber minden balhéjából nyert Vettel . Szerintem webber ki tudta volna kerül az utolsó balesetet . De lehetséges , hogy biztosra mentek és a biztonsági autóval elég sokat nyert vettel mivel így be tudta érni az élmezőnyt . De valóban a csapat vetelt támogatja és még ők játszották a fejüket , hogy náluk nincsen 2. számú pilóta . De nekem vettel olyan mint a mercédes gp volt . Jó az autó és a többiek nem bírják úgy eltalálni a kocsit . Egyébként megnézzük vettel győzelmeit majdnem csak rajt - cél győzelme van és az idény elején a középmezőnyben nem igen tudott előzni .
2012. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MrPifta ***** válasza:

tötötö... Webbernek semmi esélye nem volt elkerülni Grosjeant, ehogy kitaláljátok, hogy direkt ment neki...

Többet segített volna, ha elöl marad, és lefogja Alonsoékat, és ezt a Red Bull is tudja...

2012. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mivel is segített volna többet ? Mert Alonso előbb - utóbb megelőzte volna és ezt ők is jól tudták . Nem láttam közelről , hogy mennyire tekerte el a kormányt Webber Grosjean-nál de nagyon úgy tűnt , hogy nem tekerte el rendesen a kormányt .
2012. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csinálta direkt (szerintem). Mindig elszámolta magát az előzéseknél és önhibán kívül esett ki. És még Perez van felháborodva! -.-"
2012. nov. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Maldonado és Massa eset akár szándékos is lehetett. A tömegkarambolba viszont semmi szerepe nem volt, mármint nem ő okozta, szerintem reflexből próbálta volna kikerülni, nem tudta. Az nem az ő hibája volt, nem volt szándékos.


Webber amúgy szimplán lehet, hogy csak dekoncentrált volt. Rajtot is elrontotta. Nem hinném, hogy szándékosan, hogy mondjuk pont Alonso előtt legyen. Nem lett volna értelme neki.


Vettelt amúgy elég sok minden segítette a 3. helyhez.

Sok baleset, 2 SC, Hamilton McLarenje, a jól beállított autó (végsebességben ha jól láttam 320km/ó körül volt Vettel autója, időmérőre 311-re állították be a váltó áttételezést). Jobb volt a végsebessége a többségénél, a közepesen gyors autók kiestek, a kis csapatoknak nem volt alapból esélyük. Vergne a Toro Rossoval udvariasan elengedte.


Elnézést, kicsit eltértem a végére a témától.

2012. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még elengedni sem akarta Vettelt, akkor szerinted képes lenne dodzsemezni érte?Ennyi hülyeséget amit az emberek összehordanak...
2012. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!