Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1 Austin! Hamilton be akarta...

F1 Austin! Hamilton be akarta bizonyítani, hogy jobb pilóta mint Vettel? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Igazából azért teszem fel a kérdést, mert mostanában nagyon ritkán láthatunk olyat az F1-ben, amikor az első helyért tényleges harc megy. Főleg úgy, hogy hasonló tudású a két autó. (Bár én az eredménytől függetlenül úgy gondolom, hogy a RedBull-nak nagyon kicsit, de jobban feküdt a pálya)


Hamilton számára tét nélküli volt a futam, ráadásul el is köszön a McLaren-től. Mégis úgy ment Vettel-re mintha az élete múlna rajta. Nekem úgy tűnt, főleg a mostani nyilatkozataiból kiindulva, hogy kifejezetten Vettel-t akarta legyűrni.


Ti mit gondoltok?


2012. nov. 20. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jövőre a Mercedeshez igazol, ami az idén (főleg az idény második felében) borzasztó gyenge teljesítményt nyújtott. Szóval szerintem az is belejátszott, hogy még most, amíg tutira egy jó gép volánja mögött ül, megmutatja a többieknek és a közönségnek, hogy tud ő versenyezni!

Azért tényleg kíváncsi leszek, jövőre mit tud kihozni a Merciből, ami Schuminak és Rosbergnek nem sikerült :)

2012. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem be akarta bizonyítani, hogy nem rossz pilóta, és ezt a tavalyi bajnok legyőzésével be is bizonyította! Szerintem a Mercedeses kiruccanás nem lesz valami nagy durranás. Szerintem jövőre csak a pontokért fog harcolni!
2012. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább Vettel nyerje a vb-t, mint Alonso, de annak örültem, hogy végre csatáztak az első helyért, bár szerintem Hamilton nem tudott volna előzni Karthikeyan segítsége nélkül.
2012. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hamilton mindig is a maximumot hozta ki az autóból, és agresszív. Ha ott az esély előtte, akkor még jó hogy élni fog vele, nem mint pl. Button, aki annyira nem tud előzni, hogy már fáj. Ezzel nem bizonyítani akart Hamilton, egyszerűen csak hozta a formáját, és mivel tudja, hogy a Mercedesnél valószínűleg csak a pontokért fog harcolni, ezért még próbál annyi győzelmet szerezni, amennyit tud.
2012. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen én is olvastam, hogy a RedBull-nál mindenki Karthikeyan-t okolja az előzésért, amiben lehet, hogy van valami. De ezenkívül lényegében minden Vettel kezére játszott a versenyen. Hamilton először is a poros oldalról indult, amivel pozíciót vesztett át kellett verekednie magát Webber-en, aztán a kerékcsere után beragadt Raikkonnen mögé. Ezzel mind időt vesztett, amíg Vettel az élen tisztán autókázott. Én úgy gondolom, hogy a lekörözés nélkül is előbb vagy utóbb de lenyomta volna, annyira tapadt rá. Nekem egyértelműen presztizsharcnak tűnt Hamilton részéről.
2012. nov. 21. 07:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, az én képernyőmön Hamilton 20 körön át támadni sem tudta Vettelt, annak ellenére, hogy 1 másodpercen belül volt.
2012. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze, ez így van. Nyilvánvalóan egy RedBull-t nem olyan egyszerű megelőzni, mint egy Marussia-t. És Vettel is ügyesen tartalékolta a KERS-t.
2012. nov. 21. 09:04
 8/12 anonim ***** válasza:

egy újabb bizonyíték h Vettel csak akkor tud nyerni ha jó az autó és hozzá tartozik a pálya, a beharangozás ellenére ez nagyon nem egy redbull pálya a hosszú elnyújtott sodrós kanyarok miatt Hamilton meg olyan pilóta, hogy ha lehetőség van az előzésre akkor addig támad még meg nem előzi, vagy vége a versenynek, vagy ki nem esik.

És hát egyiküket se bírom, sőt mind2-t utálom :D de Vettel meg Hamilton nem egy súlycsoport, Hamilton javára

2012. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg simán kedvező volt ez a pálya a RedBull-nak. Tele kanyarral, ez a specialitásuk. Nem véletlenül nyerte meg Vettel az időmérőt és Webber is hozta a 3. rajthelyet. Az lett a vesztük, hogy nem voltak egyeduralkodók, ahogy az lenni szokott, hanem a McLaren-nek is feküdt a pálya.
2012. nov. 22. 08:43
 10/12 anonim ***** válasza:
te melyik pályát nézted mert h nem az austinit az biztos
2012. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!