Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szólsz Vettel fölényéhez?...

Mit szólsz Vettel fölényéhez? (F1, Austin)

Figyelt kérdés

Eddig mind a három szabadedzést behúzta, nagy fölénnyel.

Mi a véleményetek arról, hogy a 3. szabadedzésen több, mint 1másodperccel verte el Hamiltont?



2012. nov. 17. 17:33
 1/7 Takumi ***** válasza:
Jó az autója ennyi.
2012. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen 1 másodpercet?! 2,5 tizedet kapott Hamilton a harmadik szabadedzésen, az pedig egyáltalán nem sok!


[link]

2012. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Jólvan, bocs, de amíg néztem, addig akkora volt az előnye.

2012. nov. 17. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az időmérőn már jóval kevesebb volt az előnye csak 109 századal verte hamiltont!
2012. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy Hamilton szerint az utolsó kanyarban eldobott 1 tizedet, meglátása szerint.


"Azon a körön mindenhol a határon voltam. Azt gondolom, hogy talán egy tizedet dobtam el az utolsó kanyarban. Azonban nagyon elégedett vagyok a helyezésemmel.”

2012. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy az autóra kéne csupán fogni....Vettel a valaha legjobb forma 1-es pilóta 25 év korig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Értem ezt úgy,hogy 25 évesen még senki sem volt 3x VB BAJNOK! 31 évesen volt legfiatalabb 3x bajnok a legenda! Azért az mégis csak 6 év!
2012. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vettel a legjobb. Elegem van ebből a sok kis b*ziból akik szidják, mert irigykednek rá. A mostani mezőnyben ő meg alonso a legjobb. Pont.
2013. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!