Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ha nem hibázik...

Szerintetek ha nem hibázik Hülkenberg, és nem előzi meg Hamilton, akkor nyer? Szerintem sikerült volna neki.

Figyelt kérdés

Amúgy még hozzátenném: "Na most mit mondanak azok, akik szerint Hülkenberg egy befizetett versenyző?"

Szerintem őrület, amit művelt! Az is dicséretes, hogy egy Jenson Buttont előzött meg, aki nem béna esőben, és az is dicséretes, hogy tartotta Hamilton tempóját, sőt gyorsabb is volt nála! Kár azért a buta megcsúszásért!



2012. nov. 25. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, mert sokkal gyorsabb volt.Hülkenberg jó képességű pilóta, a mai futam alapján pedig esőben a legjobb, remélem, jövőre versenyképes lesz alatta a technika.
2012. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hamilton: „A srác még csak bocsánatot sem kért. Ez sok mindent elmond. Ez történik, amikor kevés tapasztalattal versenyez az ember.


Én soha nem mondtam, hogy befizetett, ugyanakkor egy középszerű versenyzőnek tartom. Szerintem a mai F1-ben kevés évente egyszer villantani. Ettől függetlenül szép teljesítmény volt, de a versenyt ő b.szta el.

2012. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyert volna, de lehet akkor lett volna egy másik baki szóval ezt nem lehet tudni mi lett volna ha. Őrület volt az egész verseny! Hülkenberg jó pilóta! Amúgy tényleg kár azért csúszásért!
2012. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülkenberg több, mint 1 középszerű pilóta, mert nem egy VB alkat, de alig van tőle jobb pilóta a mezőnyben.

Szerintem nem nyert volna, mert szinte biztos hogy még hibázott volna, de azért kár érte és Hamiltonért (még utoljára szép lett volna egy győzelem). De ne féljetek, mindjárt jön 46% kapitány, aki elmondja Hamilton és Hülkenberget is mindennek! :)

2012. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hulk nem egyszer villantott idén, csak most volt olyan körülmény hogy igazán nagyot tudjon mutatni. A kocsit már Belgium óta nem fejlesztették azért ez is sokat számít...a futam meg szerintem azon ment el hogy engedtek Alonso hisztijének és beküldték az SC-t.
2012. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MrPifta ***** válasza:

nyert volna.

Idén nyert 6 csapat, még 2-nek volt komoly esélye a győzelemre, de elrontották. a Toro Rosso volt az egyetlen csapat, akik pontot kaptak, de nem voltak győzelem közelében

2012. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán nyert volna,meg ha nem küldik be a biztosági autót akkor meg nagy fölényel nyert volna csak alonsó miatt be hívták,hogy bajnok legyen de nem lett!!!!
2012. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!