Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok ahoz, hogy Alonso...

Mit szóltok ahoz, hogy Alonso már harmadszor mukta el a vb-t Vettel miatt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 09:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Örülünk! :)
2012. nov. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vettel és az autója jobb, mint Alonso és az autója. Ez egy technikai sport, ahol nem csak a pilótán múlik a jobb helyezés. Lehet nyavalyogni, hogy Alonso jobb pilóta. Menyjen olyan csapathoz akkor, ahol autót is raknak alá. Ha neki a presztízs kell, akkor maradjon a Ferrarinál, és tűrje, hogy jövőre is veri Vettel, vagy más.
2012. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Alonsonak és a Ferrarinak elég lett volna Belgium után egy-két fejlesztés amivel biztos dobogók jöhettek volna, kockázat mentesen hozhatta volna a TOP 3-at, de a Ferrari és Alonso egy nagyon nagy előnyt herdált el. Vettelt dicséret illeti, igaz, hogy a RedBullnál van egy Adrian Newey, aki egy kiváló tervező, tud valamit, amit egy HRT vagy esetleg egy Marussia tervező nem tud. Mindenki azt mondja, hogy Newey VB-je, meg hogy ha ő nincs, akkor lazán elverik a RedBullt. Nem értem, hogy a többi csapat miért rinyál annyit. Szinte minden csapatnál egy jó mérnök van, a Ferrari jóval tapasztaltabb, mint a RedBull, de mégis lemaradt a végére.

Szerintem Vettel megérdemelten nyerte meg a VB-t, az más, hogy ha Alonsonak szerencséje van, akkor már a 6. VB-jét ünnepelhette volna. A Ferrari színvonala nagyot esett, egy biztos bajnoki címet bukott el. Remélem vissza vesznek majd a rinyálásból, és építenek egy jobb autót, amivel egyszer majd sikerül a bajnoki cím.

Vettelt jövőre nem lesz egyszerű elkapni!

2012. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom, hogy csak a másodikat... Az egyiknek köze nem volt vettelhez.
2012. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is leírták, ez a VB dolog szerintem maximum 50 %-ban múlik csak a pilótákon. A nagyobb rész az autó. Hiába ül egy Schumacher vagy egy Rosberg egy Merciben, ha alattuk nem megy az autó. Én azt mondom, hogy a Forma-1-es "nem fizetős pilóták" között alig van különbség. Alonso, Vettel, Hamilton, Button, Schumacher, Rosbert stb. képességei között nincsenek különbségek. Ugyanazt tudják nagyjából. De a technika nem mindegy. A Red Bull hosszú évekig építgette az autóját és csapatát, és révbe értek. Egyszerűen körözik a Ferrarit és a többieket. Tökéletes a pilótapárosuk (nem véletlenül Webber van Vettel mögött: nem annyira jó, hogy megszorongassa, de arra tökéletes, hogy futamokat nyerjen ha kell, valamint meglegyen vele a konstruktőri cím).

Jövőre meg még nagyobb lesz szerintem Vettel előnye, mert a Ferrari egyszerűen nem versenyképes, Hamilton egy gyenge autóhoz ment, valamint a McLaren párosa gyengült. Én Button-ban nem érzem a gyilkos ösztönt, Perez pedig még nagyon újonc lesz egy topcsapatnál.

2012. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 MrPifta ***** válasza:
100%

2 VB-t, mert 2011-ben köze sem volt a címhez.

Tényleg nem értem azokat, akik Newey-t szidják. Építsen a másik csapat is olyan gyors autót!

2012. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen.Tényleg kettőt.Elnézést,rosszul írtam.
2012. nov. 30. 18:24
 8/14 El Greco ***** válasza:
100%
Miért kell Neweyt szidni??Egyszerû,és világos,hogy jobb,mint a többi tervezõ,ezáltal jobb autót tud építeni.
2012. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit szóljak? Csak is magának köszönheti hogy 2 VB-t bukott Vettel ellen.
2012. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A sport ilyen! Mi az hogy el bukta? Valakinek alul kell maradnia. Alonsonak is néha kell mert 2007-ig kétszer volt esélyes és kétszer is nyert. Mostmár meg is érdemelte hogy párszor elbukja. Raikkönen is 5x ott volt és 3x nagyon viszont csak 1x nyert. Alonso 5x ott volt, mind az ötször nagyon és 2x nyert. Ez így teljesen korrekt.
2012. dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!