Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lecserélik Grosjeant?

El Greco kérdése:

Lecserélik Grosjeant?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz,hogyKobajasi vagy Kovalainen váltja?

2012. nov. 30. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az odáig biztos, hogy Kovalainen távozik a Caterham-től. Azt is tudjuk, hogy a Renault és a Caterham egyaránt a Lotus tulajdonában van, így nem nehéz a kettő között mozogni. De egyelőre én még biztosat nem tudok.
2012. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor van esély a váltásra, ha valamelyik pilóta pénzt visz a csapathoz. Az ugye köztudott, hogy Kovalainen nem fizetős pilóta. És nyilatkozott is, hogy nagyon kicsi az esélye annak, hogy a Forma-1-ben maradjon. Kobayashi szerintem tudna szerezni maga mögé szponzort, de ő nem a Renault család tagja. Akármennyire is Lotus a csapat neve, a csapat gerincét a volt Renault csapat adja. És annak Kovalainen szerves része volt, akárcsak Grosjean.
2012. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A lotus meg a carterham nem ugyanaz a tulajdonosi kör.


Grosjean egy valag autót összetört idén, magáét, másokét is. Az eredményei átlagosak voltak. Pénzt nem hozott, annyi előnye volt, hogy francia, akárcsak a csapat(vezetés). Ne feedjük Boullier a menedzsere.


Kobajasi teljesítményben kb Grosjean, de ő fizetne is, ráadásul nem tört össze annyi kocsit. nem mindegy ám, hogy a mérnökök az összetört kocsit rakják össze, vagy fejlesztenek.


Kova meg nem fizet, de megbízható, ráadásul van múltja a csapattal, anno Fisichellát lenyomta elsőévesként.

2012. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kova értelmes választás lehet, ráadásul tud is támogatni egy sztárpilótát (meki-hamilton), ráadásul finn, mint kimi.
2012. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme lecserélni. Az meg hülyeség hogy Koba fizet, eddig annyi pénz jött össze neki a szurkolóitól(!) ami egy GP2-es ülésre se elég.
2012. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Remélem, de Kobajasival meg kovalajnennel sem lennének előrébb. Én inkább egy fiatal tehetséget raknák be pl a GP" bajnoknak tudtommal nincs még állása.
2012. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Most hallottam,hogy D'Ambrosio is esélyes.Grosjeant nem támogatja a Total,mert sok autót tört össze,és a Renault sem akarja õt.

Amúgy Räikkönen azt nyilatkozta,hogy szívesen lenne Kovalainen csapattársa.

Ha lecserélnétek Grosjeant,a fentemlített 3 közül kit tennétek be?

2012. nov. 30. 22:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Grosjean-t lenne érdemes bent tartani. Óriási tehetség simán lehet még világbajnok is. Az első éve volt persze hogy nem klappolt minden. De már többször megmutatta ha tapasztaltabb lenne akár Raikkonen-t is simán maga mögé utasítaná. Kovalainen nem rossz annyira de egyáltalán nem jó. 2007-be jól kezdett de nem volt az igazi. Japán nagydíjon volt egy potya jó helyezése. Fisichella meg amúgy is egy rossz pilóta. Mindenki szétveri és amikor a Ferrarihoz is került pontot se bírt vadászni. Kovalainen a Mclarennél meg elég inkompetens volt szóval nem adnám alá az autót. Kobayashi esetleg jó lehet de nem tehetségesebb mint Grosjean szerintem. Grosjeannak még adjanak egy két évet. Mit veszíthetnek? Majd ha 100 pont körül gyűjt megint akkor repülhet. Ha 200 felett lesz akkor meg igaz amit írok.
2012. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én adnék esélyt Grosjeannak! Jó pilóta, idén már kapott elég fejmosást, nem lehetett könnyű elviselnie, hogy a csapattársa nem kerül veszélyes helyzetekbe.

Szerintem ha maradna, és jó lesz az autó, akkor egy laza TOP 6-is lehetne!

2012. dec. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy meg kellene tartani Grosjeant, és én 90%-ra azt mondanám, hogy így is lesz. Nagyon gyors pilóta, csupán még tapasztalatlan. Úgyis lehetne mondani, hogy egy csiszolatlan gyémánt! :D Kovalainen nincs olyan gyors, ráadásul nincsenek olyan támogatói sem. Kobayashi már majdnem van olyan gyors, de a támogatói száma egyenlő a nullával. Grosjean már majdnem van olyan jó, mint Raikkönen! Még egy kis tapasztalat szerzés, és már nem csak időmérőn fog remekelni, hanem futamokon is. Maldonadoról ugyanez a véleményem. Annyira sokan lenézik, és annyira idegesít, amikor a kommentekben szinte már alázzák, bármit nyilatkozik el sem olvassák a címet, hanem szidják, mintha személyes ellentét lenne köztük. Ő is pokoli gyors, talán a leggyorsabb a mezőnyben. Viszont nagyon forró fejű, főleg év közben volt az, év végére a büntetéseknek hála már óvatosabb. Olyan lehet majd, mint Hamilton.
2012. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!