Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok ahoz, hogy Szujó...

Mit szóltok ahoz, hogy Szujó Zoltán váltja Mezei Dánielt? (Forma 1,2013)

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 22:11
 1/6 anonim válasza:
Komolyan? Még nem hallottam erről. Szerintem jó ötlet. Én Mezeit kicsit unom.
2013. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

IIIGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN :D


Viszlát Mezei kommentálás :D


Remélem Szujó nem qrja el.

2013. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, 2012es szezon előtt is ezt gondoltam, hogy de jó lenne, ha őt raknák be, meglátjuk milyen stílusban tolja. Mezeinek is volt 1-2 jó ökörködése (Palikot azért nehéz überelni xD) de egy idő után nekem élvezhetetlenné tette. Szujónak meg ráadásul lesz egy rahedli sztorija az interjús múltjából. Viszont most kérdés mennyire fogja tudni Szujó szerepét kiváltani Bobák Róbert, ő lesz az új riporter.
2013. jan. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bár sokakkal ellentétben engem annyira nem idegesített Mezei, de Szujó egyértelműen jobb lesz. Mindent egybevetve örülök neki és kiváncsian várom.
2013. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Éljen Szujó Zoli!!! Remélem azért az új riporter is jó lesz!
2013. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon jó lesz:)
2013. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!