Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek is nagy esélye...

Szerintetek is nagy esélye van Jenson Buttonnak arra hogy világbajnok legyen 2013-ban? Egyre több helyen olvasom azt, hogy neki van a legnagyobb esélye.

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Ebbe a mezőnyben max úgy lehet vb ha év elején űrhajója lesz mint anno a Brawn. Eddig szinte minden szezonjába csak fél évig ment jól még a vb évében is.
2013. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz.. Button mindig is jól ment! 2004-ben a BAR-al 3-ik lett.. 2005-től 2008-ig a maximumot kihozta a Hondából. 2009-ben játszott a legokosabban. Az év első felében szinte mindent megnyert, pokoli gyors volt, a szezon második felében pedig okosan taktikázott. Visszavett a tempóból, nem ment bele minden hülyeségbe, és világbajnok lett. 2010-ben meg kellett szoknia a Mclarent, így is megnyert 2 futamot, sokáig vb esélyes volt. Emlékszem Vettel vette el végleg az esélyét a vb címre Spában, amikor kiütötte. Összesítve hozta azt amit kellett az első szezonjában. 2011-ben ő volt az egyik legjobb. Alázta Hamiltont nem kicsit. 2012-ben Buttonnak volt minimum annyi technikai problémája, mint Hamiltonnak. csak azt a nézők nem veszik észre. Csomószor volt olyan, hogy Button az első vagy második helyről esett ki ugyanúgy mint Hamilton. Az is szép tőle, hogy a szezon közepe felé még több mint 50 ponttal volt lemaradva Hamiltontól, és a szezon végére Hamilton csak 2 ponttal előzte meg.
2013. jan. 15. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem ugyanolyan eséllyel indul mint a mezőnybe még legalább 4-5-6, csak az a nem mindegy most h az új szabbályok miként hatnak a Lotusra, a Ferrarira, a Mclarenren, a Mercedesre, valamint, h a tavaly feltörekvő kis csapatok, akik elég erőteljesen elindultak tavaly felfele tudják e folytatni és milyen mértékbe, teszem azt mint Button a brawn-nal 2009-ben, esetleg idén is a sauber vagy a williams talál valamit az év elején amiből tud olyan előnyt szerezni ami számot tevő, és van olyan erős pilótája aki később egy kiegyenlített mezőnybe tud jó pozíciókat fogni, akkor lehetnek érdekes dolgok :)
2013. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen mezőnyben szerintem Button majdhogynem esélytelen.
2013. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
E-S-É-L-Y-T-E-L-E-N
2013. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen szépen se láttam még kimagyarázva azt a 2009-es szezont. Button év elején csúcsformában volt, aztán a Brit nagydíjtól kezdve szépen kapta a kiöregedett Rubenstől a pofonokat, azt se tudta hol van. Aztán tavaly ugyan kiesett Monzába a második helyről meg Koreába a középmezőnyből de pl az ölébe is esett egy győzelem Braziliában. Ezzel szemben Hamiltontól elvettek egy pole-t spanyolországban ami miatt az utolsó helyről kellett rajtolnia...bár még így is megverte Buttont. Valenciában Maldonado kilökte őt a 3.-4. helyről. Németországban a 24 autóból csak ő kapott defektet..Belgiumban Grosjean torpedó, Szingapúrban élről váltóhiba, Abu Dzabiban szintén élről motor/váltóhiba és Braziliába HULK véletlenül beleszállt...talán ezek miatt volt Button olyan közel a végén. Arról meg szót se ejtette hogy a szezonközepén míg Hamilton az élen harcolt addig JB a középmezőnyben vergődött.
2013. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 18:40


Így van, teljes mértékben egyetértek!

2013. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18:40-es jól leírta. Nagyjából én is így írtam volna, csak nem volt kedvem így elmagyarázni neked mert látom töretlenül Button szurkoló vagy.
2013. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Alonso mellett Buttont tartom a legkiegyensúlyozottabb pilótának. Szerintem simán lehet esélye.. De még vannak egy páran akiknek ugyanígy megvan (Nekem Massa lesz a fekete ló, nagyon kiváncsi leszek rá. )
2013. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tavalyi szezonban nem éppen a kiegyensúlyozottságáról volt híres Button!!
2013. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!