Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha valaki 18 évesen kezd el...

Ha valaki 18 évesen kezd el egy küzdősportot és nagyon tehetséges még lehet világbajnok?

Figyelt kérdés

Például kyokushin karatéban, ha nagyon tehetséges vagyok, de

csak most kezdek el tegyük fel versenyezni, 30 éves koromig elérhetek még olyan szintre, hogy világbajnok lehessek? Vagy már kivagyok öregedve ?



2013. febr. 3. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,sőt még akár hamarabb is,de akkor mindent bele,ALÀZATOT,KITARTÀST !!! :)
2013. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából 5 éve karatézom, és nagyon tehetségesnek indult a karrierem, de közbejött pár dolog, és sosem edzettem igazán, csak amit edzésen "megjegyeztem" ! De voltam egyszer országos bajnok, (de nem volt nehéz mezőny) és van 5 érmem körülbelül megyei 3. és 2. hely, de sosem edzettem, és érzem, hogy képes lennék ennél százszor magasabb szintre jutni, de nem tudom, hogy nem vagyok-e kiöregedve, mert a K1-esek olyan 25-30 éves korukra vannak a csúcson, én meg most lettem 19 éves ! 6 év pedig elég kevésnek tűnik !
2013. febr. 3. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajrá!! Pont jó Korban vagy!! ha most vagy 19! Akkor ideje beleadni mindent!! Elsőnek is Heti Hétfőn és Csütörtökön edzz legalább. Fútás az kell , Fekvőtámasz, felülés Guggolás.! Nyújtás, Zsákolás se árt! :) Fejleszd a gyorsaságot is! :)
2013. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából rám pont a gyorsaság a jellemző, és jók a reflexeim, pontosabban átlag felettiek ! De nem vagyok erős, és nem olyan nagy a technikai repertoárom, pedig pont a technika a lényeg !
2013. márc. 12. 06:23
 5/6 anonim válasza:
Én most kezdek indulni ezen a pályán most épp kickbox-ra kezdtem járni és lenni szeretnék valaki ezen a pályán.. Sok sikert a továbbiakban és csak keményen Hátha találkozunk egyszer a ringben :D
2013. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sok sikert ! :)
2013. júl. 17. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!