Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek Senna a Williamst,...

Szerintetek Senna a Williamst, és Prost mondjuk a Force Indiát feltudnák vinni a topcsapatokhoz?

Figyelt kérdés
Csak szimplán egy kérdés. Nincs jelentősége. Nem az a kor, nem azok az erőviszonyok, de csak gondolkodom :) A tavalyi Williams-ről, és Sauberről van szó. Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek ők mit érhettek volna el ezzel a 2 csapattal.

2013. febr. 17. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Most a sauber vagy force india mert nem mindegy. A Saubert bármelyik jobb versenyző az élre repíthette volna tavaly. A Williamst is ott lehetett volna, de a Force Indiában is benne volt néhány jobb eredmény. Csak ilyen amikor tehetségtelen fizetősöket alkalmaznak ügyes versenyzők helyett. Amit anyagilag nyernek vele annak hatványszorosát bukják el a pályán.
2013. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Sajnos elírtam, mert pontosan abban vacilláltam, hogy a Saubert, avagy a Force Indiát írjam-e.
2013. febr. 17. 16:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Mind a kettő erős középcsapat volt idén, a Williams talán jobb is lehetett volna mint a Force, de ez mellékes, annyi köze van a kérdéshez, hogy vannak különbségek a csapatok és a pilóták között is, habár nem sok. Senna a Williamst elvitte volna a top csapatokhoz, hiszen akár oda is kerülhetett volna, ha Maldi nem csapódik be minden második futamon, és senna már meg is tette ezt a Tolemannal. Prost is nagyon jó versenyző, de ő talán nem lett volna olyan eredményekre képes mint Senna.
2013. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Williamsel tavaly több futamot is nyerhettek volna sőt nem tartom kizártnak hogy Kimi ugyanott végzett volna a Williamsel is. A Force Indiaba nem hiszem hogy volt több, persze Prost lehet még hozzáadott volna 2-3 tizedet.
2013. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem a Force Indiában nem volt ennél több, de így se mentek rosszul. Én Hülkenberget elég ügyes fickónak látom, szerintem kihozta a vasból, amit lehetett.
2013. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Senna csapatvezetői kvalitásai ugye sosem derülhettek ki. Prostnak volt csapata a kilencvenes években - helyt állott, de összességében nem volt egy nagy sikersztori. Nem hiszem, hogy vele előrébb lettek volna ezek a csapatok.
2013. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a kérdező nem a csapatvezetői kvalitásaikra kíváncsi, hanem hogy mint pilóták, mit tudtak volna kihozni az autókból.


Szerintem mindkét pilóta kimagasló képességű versenyző volt (én jobbnak tartom őket Schuminál és Vettelnél is), akik bármilyen autóból ki tudták hozni a maximumot, akkor is nagyszerű eredményeket tudtak felmutatni, amikor nem volt jó az autójuk, nemcsak akkor, amikor tökéletes volt a gép. Egészen bizonyos, hogy jóval több pontot tudtak volna összeszedni, de hogy ez mennyire lett volna elég, nem lehet megmondani.

2013. ápr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ayrton Sennára,és Alain Prostra gondolsz?

Csak mert Senna 19 éve elhagyta az árnyékvilágot,Prost meg 58 éves.Inkább Bruno Sennára,és Nicholas Prostra gondolhatsz,de Ők az előbb említett rokonaik nyomába sem érhetnek.

2013. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MrPifta ***** válasza:
láttuk, Alonso is volt Minardiban. Jó eredményeket ért el, de csak a következő csapatot érte utol, az elejét nem
2013. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért alonsot se hasonlítsuk sennához, prosthoz... Oké, a mostani mezőnyben ő a legjobb, de ne hasonlítsuk már őket, ezekhez!
2013. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!