Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kit szerződtetnél le közülük...

Kit szerződtetnél le közülük a saját F1-es csapatodba?

Figyelt kérdés
Kubica, Schumacher, Petrov, Barrichello, Kovalainen, Buemi vagy Algersuari?

2013. márc. 10. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Egyiket se!


Csak Hamilton jöhetne szóba, mert ő a legjobb!!!

2013. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem.
2013. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 MrPifta ***** válasza:
sok dologtól függ, főleg pénztől.
2013. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kubica ---> nem szerződtetném le, nem a balesete miatt, hanem azért mert nem látok benne olyan nagy tehetséget, mint mások

Schumacher ---> az ő ideje már lejárt a Forma1-ben

Petrov, Buemi ---> tehetségtelenek

Barrichello ---> ugyanaz mint Schuminál


Úgy hogy én Kovalainent és Alguersuarit szerződtetném le, mert mindkettő nagyon jó pilóta, nem értem hogy mért nincsenek a 2013-as mezőnyben.

2013. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha csak 1-2 évre akkor:

Schumacher: az öreg megmutatta hogy van még cucc a pincében....

Kubica: Nagyobb tehetség mint ilyen buemi meg algersuari félék.

Ha több évre akkor meg:

Petrov: Nem rossz az orosz

Kubica

2013. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát közülük nagyon nehéz választani

de ha csak ez a lehetőség áll fenn, akkor: Schumacher és Kovalainen

2013. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kubica Kova
2013. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kubica és Schumacher. Of course! Atyaég, micsoda páros lenne! De azért Algersuari és Kova sem lenne nálam utolsó választás :) Ám a fentebb említett pilóták a kedvenceim, tehát Ők! :)
2013. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogyha csak úgy kéne két embert választanom... hát:


Kovalainen: Félek tőle. Az első évébe tehetségesnek tűnt (és az f1-en kívül is vannak villanásai) de 2008-ba nagyon gyengén ment és '09-be még gyengébben. És nem mentség az hogy még kell neki pár év, mert egy igazi tehetség, mint Massa vagy Raikkonen már az első 1-2 top autós évükbe sok győzelmet bezsebeltek és ott voltak a tabella elején, ő meg ilyen középmezőnybe volt csak.


Buemi: Nem tudom, ő ilyen kis szürke egér, van egy két jobb eredménye, de szerintem ő neki ez a tesztpilótai állás tökéletes ott a red bullnál én egyenlőre nem versenyeznék a leszerződtetéséért.


Algersuari: Valamivel tehetségesebb Bueminél de nem az igazi szerintem.


Petrov: Nem valami jó pilóta, 2010 felejthető volt, '11-be volt egy 3. és egy 5. helye egyébként nagyrészt még ponot sem szerzett amikor szerzett akkor is 9-10. helyekből, 8. egyszer volt csak és ugye volt a már említett két jó eredménye.


Barrichello: Abszolút tehetséges versenyző, csak az a baj hogy már 41 éves, de rajta erősen gondolkodnék.


Schumacher: Igazából őt szerződtetém egyikként mert 2010-be gyenge volt, igaz, de 11-be szerintem ugyanazon a szinten teljesített mint Rosberg, '12-be meg kapaszkodjatok meg de szerintem még jobb is volt (és ez nem kis szó, mert Rosberg egy nagyon tehetséges versenyző.) csak ugye '12-be az autója mindig megállt amikor jó volt, ráadásul az évad második felére már jó se volt.


Kubica: Igazából leszerződtetném, Schumacher és Barrichello mellett a legtehetségesebb, ráadásul még jó korban is van. A baj csak a balesetnél van, ami még nagyobb volt mint Massáé és láttuk hogy Massának is milyen teljesítmény romlása volt. Tehát őt még meggondolnám azért e miatt de amúgy jöhetne.


Szóval Schumachert biztos leszerződtetném és mellé Kubicátm, ha tud menni és jó időket tud menni, ha nem akkor Barrichellot és Kubicát esetleg beraknám tesztpilótának főleg azért mert most mintha Massa is belerázódna, és Schumacherék meg úgyis pár éven belül végleg kiöregszenek és akkor jól jöhet egy már jól működő Kubica.

2013. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezek közül egyedül Schumi a valamire való. A többi tehetségtelen balfék, akik a GP2-be sem lennének elég jók.
2013. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!