Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Csak én érzem azt, hogy a...

Csak én érzem azt, hogy a RedBull uralma végre meg fog törni idén?

Figyelt kérdés
Szerintem a Ferrari trónfosztást csinál, ha másnem, akkor a Lotus teszi meg ezt.

2013. márc. 11. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Mclaren - Lotus csata lesz ;)
2013. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Én úgy gondolom hogy a Mercedes és a Ferrari lesz a legjobb Vettel meg a 3. helyért fog esetleg harcolni az összesítésben. A Lotus szerintem nem lesz olyan erős, a McLaren is csak ámít.
2013. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mercedes

Ferrari

Lotus uralom lessz !!!

2013. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Mercedesnek örülni fogok ha jó lesz(márpedig úgytünik jó lesz:D) de azt sajnálni fogom hogy schumi alatt nem volt versenyképes..
2013. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fog. idén is ők a favoritok
2013. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Lotus örülhet ha pontszerző helyen beér. Alig teszteltek az autó két körönként lerohadt. Meg két ilyen versenyzővel...

A Red Bull szerintem altatott a teszten, de így is nagyon impresszív volt, a McLaren instant kaka, a Ferrari kicsit le van maradva, de talán van bennük annyi potenciál, hogy idén is megszorongassák a redbullt, de legyőzni nem fogják. Ez most borítékolható.

2013. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs elől a Red-Bull! A Mercedes viszont az élen van, a ferkával egyetemben! A mclaren sehol, szívnak az új Pull_Rod felfüggesztéssel, nem értik az autót.....
2013. márc. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

tavaly is azt hittem, hogy végre nem fog menni a Red Bull és nagyon jó lesz a Merci mégsem így lett.... Szerintem a Mercedes idén még nem lesz gyors, de a Red Bull meg csak altatott és nagyon ott lesz (még ha nem is az első versenyen) szerintem Hamilton hiánya miatt a McLarent ki lehet lőni és Ferrari- Red Bull csata lesz

de persze ez csak az én véleményem

2013. márc. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A Mercedestől nem kell annyira elájulni. A tavalyi teszteken is az élen voltak, és év végére a Force Indiával és a Sauberrel harcoltak a 5-ik helyért..

A Mclarent viszont nem szabad leírni! Főleg azért mert idénre úgy tervezték a Mclarent, hogy folyamatosan fejleszteni tudják év közben.

2013. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Én is kétlen, hogy a RedBull hátrányba kerülne. Még a szerencse is velük van, mindig minden a kezükre játszik. Ha eleinte sz@rok lesznek, az év második felében visszakapján, amit előbb nem sikerült megszerezni.


A McLaren szerintem nem fog maradandót alkotni idén, viszont a Mercedesben látok valamit, nagy rá az esély, hogy Hamilton veszélyes lesz vele. A Lotus se hinném, hogy jobb lesz, mint tavaly. A Ferrariról meg gőzöm sincs.

2013. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!